2+kk, v bohatě vybaveném komplexu Nesebar Fort, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10499
54 500 € ≈ 1 356 233 Kč
Plocha 64 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/4
Moře 800 m
Poplatek za služby 13 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

V námi nabízeném apartmánu 2+kk v komplexu Nesebar Fort Club na Slunečním pobřeží si můžete užívat velkorysých 64 m2, které nabízí pohodlný a moderní životní prostor. Tento apartmán se nachází ve čtvrtém podlaží čtyřpatrového komplexu.

Vstup do apartmánu vás přivítá v obývacím pokoji spojeném s kuchyňským koutem, kde můžete trávit příjemné chvíle s rodinou či přáteli.

Ložnice v apartmánu poskytuje klidné a útulné prostředí pro odpočinek a regeneraci. Koupelna s toaletou nabízí veškeré pohodlí. Pro milovníky venkovního posezení a krásného výhledu je k dispozici prostorný balkon s výhledem na bazén, kde si můžete vychutnávat slunné dny a večery.

Tento apartmán je ideální nejen pro osobní užívání, ale také jako investice na pronájem. Jeho atraktivní dispozice a umístění v komplexu Nesebar Fort Club zajišťují potenciálním nájemníkům příjemné a komfortní bydlení.

Přijďte a objevte krásu a pohodlí tohoto apartmánu, který nabízí nejen kvalitní bydlení, ale i možnost vychutnat si klidné prostředí a výhody pobytu na Slunečním pobřeží.

Komplex Nesebar Fort Club se nachází v západní části Slunečného pobřeží v klidné oblasti mimo rušné centrum, v blízkosti Aquapark Action, tenisových kurtů a 10 minut chůze (800 metrů) od krásných pláží Slunečného pobřeží a hned vedle jsou tzv. Holiday Fort komplexy Fort Garden Club & Orchid. Nessebar Fort Club je vhodný pro příjemnou letní dovolenou i pro pohodlné celoroční bydlení v nejoblíbenějším bulharském černomořském letovisku - Slunečném pobřeží. Nedaleko je supermarket "MM".

Na území kompexu se nachází:

9 bazénů a 2 tobogány

4 hřiště

2 restaurace

Dětský animační klub

supermarket,

Tenisový kurt a kulečník

Lázeňské centrum

recepce a parkoviště

Areál je navržen pro pohodlné celoroční bydlení. Na recepci naleznete informace a ceník doplňkových placených služeb - vše, co můžete během dovolené potřebovat!

Poplatek na údržbu činí 13,20€/m2 ročně.

Dobrá volba pro rodinnou dovolenou i také obzvlášť vhodný na pronájem!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
64 m2
Užitná plocha
56.32 m2
Balkon
Ano
Bazén
9 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
150 m
Lékař
350 m
Kavárna
560 m
Restaurace
90 m
Bar
460 m
Škola/školka
380 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00