2+kk, v celoročním provozu, v elitním komplexu Belvedere Holiday Club, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6367
63 000 € ≈ 1 534 365 Kč
Plocha 57 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Sjezdovka 200 m
Poplatek za služby 15 € za m2/rok
Stav Volné
Nabízíme vaší pozornosti apartmán 2+kk o ploše 57m2, nacházejícím se na druhém podlaží ze šesti pater v komplexu Belvedere Holiday Club.
Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským kotem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon s výhledem na hory. Expozice je západní.
Komplex nabízí vynikající podmínky pro dovolenou, sportovní a firemní akce po celý rok.
V blízkosti se nachází: výchozí stanice lanovky.
"Belvedere Holiday Club" je prvotřídní komplex pro cestovní ruch, rekreaci a zábavu, který byl postaven v roce 2006 a je vyhledáván bulharskými i zahraničními turisty.
V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům:
- 24hodinová pokojová služba a recepce.
- 24hodinová ostraha
- Obchodní centrum
- Vyhrazená doprava k lanovce, do centra Banska a na místní golfové hřiště
- Bezdrátové připojení k internetu v celém komplexu
- Půjčovna aut
- Podzemní garáže a parkovací místa
- Nádherné zahrady s osvětlením a chodníky
- Restaurace Belvedere
- Obchody
- Krytý bazén
- venkovní bazén pro děti i dospělé a mokrý bar
- Sportovní a lázeňské centrum s posilovnou, saunou, vířivkou, parní lázní, soláriem a masážemi.
- Fotbalové hřiště
Nemovitost má velký potenciál a může Vám generovat příjem z celoročního pronájmu turistům.
Poplatek na údržbu činí 15€/m2 ročně.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

A trochu více o Bansku:
Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila - s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.
Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.
Nachází se 161 km. jižně od letiště v Sofii a 56 km. jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.
Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecku - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.
Protože v Bansku je všechno!
Zimní turistika
Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km délky je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii ze zkoumaných 400. Bansko nabízí 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrou lyžařskou školu a lyžárnu, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.
27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.
Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko, jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.
Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici je mobilní kolotoč, nové dětské výtahy a školky.

Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
57 m2
Užitná plocha
50.16 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
220 m
Lékař
720 m
Kavárna
270 m
Restaurace
190 m
Bar
170 m
Škola/školka
420 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00