2+kk v exkluzivním komplexu se čtyřmi sektory a bazénem, Durres, Albánie

Durres, Albánie – ID 11134
73 680 € ≈ 1 822 843 Kč
Plocha 63 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/5
Moře 300 m
Stav Ve výstavbě

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Inzerovaná cena pokrývá všechny náklady spojené s vyřízením procesu koupě nemovitosti, včetně právního servisu, notářských poplatků (notářských daní, daně z převodu).

Apartmán o rozloze 2+kk. O celkové ploše 63.87 m2 ve 4 patře. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Představujeme Vám jedinečnou příležitost k investici, tento nádherný komplex, skládající se ze čtyř sektorů, přinese nový standard luxusu a pohodlí. Čtyři elegantní budovy o pěti podlažích zprostředkují luxusní životní styl. Každý sektor je navržen s ohledem na estetiku, moderní design a maximální pohodlí pro své obyvatele. V srdci komplexu se bude nacházet nádherný bazén, obklopený pohodlnými lehátky, které vytvoří relaxační oázu pro obyvatele. Pro zajištění pohodlí a bezpečnosti obyvatel zde budou parkovací místa s dostatkem prostoru pro všechny rezidenty a jejich návštěvy. Pouze 300 metrů od komplexu se rozprostírá nádherná pláž s jemným pískem a křišťálově čistým mořem. Tento luxusní rezidenční projekt bude ideálním místem pro ty, kteří hledají vyvážený životní styl v jednom z nejkrásnějších koutů Albánie.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...). Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán! Více podobných nabídek nemovitostí najdete na naších stránkách Mojenemovitostumore.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
63 m2
Užitná plocha
63.87 m2
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
250 m
Lékař
1 km
Kavárna
140 m
Restaurace
30 m
Bar
30 m
Škola/školka
720 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00