2+kk, v komplexu Golden Day, bez poplatku za údržbu, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8598
60 500 € ≈ 1 533 675 Kč
Plocha 57 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Moře 400 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme Vaší pozornosti 2+kk o ploše 57 m2. Apartmán se nachází ve druhém podlaží ze šesti pater. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a balkon přístupný z obou pokojů. Apartmán se nachází v komplexu Golden Day na Slunečném pobřeží, pouhých 400 metrů od pláže.
V blízkosti apartmánu Golden day jsou kavárny, bary, pizzerie, obchody a velké řetězce supermarketů. Autobusová zastávka je do 100m. Aquapark Action je 1,2 km od apartmánu a pláž Cacao 3,9 km.
Bez poplatku za údržbu!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí
Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
57 m2
Užitná plocha
50.16 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
160 m
Lékař
840 m
Kavárna
440 m
Restaurace
220 m
Bar
160 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00