2+kk v luxusní rezidenci evropských standardů, pouhých 70m od moře, Golem, Albánie

Durres, Albánie – ID 7945
Plocha 75 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/8
Moře 70 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna
Nabízíme vám apartmán o rozloze 2+kk v novém projektu ve výstavbě, v Golem, Albánie. Užitná plocha 63.22 m2, celková plocha 75.86 m2. Situovaný v 1 obytném podlaží. Dispozice: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a balkon. Apartmán je ve výstavbě. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. V ceně nemovitosti je zahrnutý právní servis.

Luxusní rezidence, která se nachází pouhých 70m od moře. Mezi přírodou a zelení, společně vytváří moderní stavební prvky. Jedná se o nejnovější projekt, který vzniká na pobřeží Golemu. První rezidence evropských standardů.
Projekt se skládá z 6 budov, o 8 obytných podlaží, 2 pater podzemního parkování a 2 výtahů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Projekt nabízí:
- Moderní architekturu
- Vysoce kvalitní práce dle evropských standardů
- Zelené plochy
- Zábavné areály pro děti a dospělé
- Akustickou izolaci a trojité sklo
- Wifi
- Plavecký bazén
- Bezpečnostní kamery a 24 hodinová ostraha
Výborná lokalita, zde najdete vše, co potřebujete pro pohodlnou dovolenou a život: obchody, školy, restaurace a kavárny, kosmetické salony, kliniky a další.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...).

Více podobných nabídek najdete na našich stránkách.
Podlaží
1
Počet podlaží
8
Dispozice
2+kk
Plocha
75 m2
Užitná plocha
75.86 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
90 m
Lékař
6 km
Kavárna
210 m
Restaurace
110 m
Bar
130 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00