2+kk v novém projektu ve výstavbě, perfektní lokalita, 100m od pláže, Golem, Albánie

Durres, Albánie – ID 11729
85 000 € ≈ 2 105 025 Kč
Plocha 59 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/6
Moře 100 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Nabízíme vám lukrativní možnost investice. Nový projekt, který je v současné době ve výstavbě, představuje atraktivní budovu doplněnou klidnou rekreační zónou. Promyšleně udržované zelené plochy dodávají dotek přírody a umocňují celkovou atmosféru zástavby. Obyvatelé se mohou těšit jak na moderní architektonický design, tak na osvěžující zelené plochy, které vytvářejí vyváženou a příjemnou atmosféru.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...).

Pobřežní město Durrësi, které se nachází 34 km od hlavního města Tirany, je domovem největšího albánského přístavu – a je jedním z nejstarších měst v zemi. Durrës je také ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout u moře, protože jeho písečné pláže a četné restaurace s úžasným výhledem na Jadran tvoří perfektní dovolenou.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán! Více podobných nabídek nemovitostí najdete na naších stránkách.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
59 m2
Užitná plocha
59.3 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
250 m
Lékař
1 km
Kavárna
140 m
Restaurace
30 m
Bar
30 m
Škola/školka
720 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00