2+kk v projektu přímo od developera, s možností na splátky, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží , Bulharsko – ID 9760
91 900 € ≈ 2 238 225 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/6
Moře 800 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční
Představujeme Vám nový projekt krásných apartmánů v komplexu Emilia Romana Verde na Slunečném pobřeží. Zahájení výstavby je naplánováno na říjen 2023. Na pozemku 4270 m2 vznikne šesti podlažní budova s 94 apartmány, z toho 61 o velikosti 2+kk a 33 bude 3+kk.
Konkrétní apartmán 2+kk o ploše 65m2 se nachází v šestém podlaží ze šesti pater, dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa.
Investor zajišťuje parkovací místa pro všechny apartmány. Budova bude mít podzemní parkoviště s 55 místy, z toho 8 dvojstání, 2 výtahy, recepci a technickou místnost. Apartmány 2+kk budou o ploše od 50 do 66 m2. Apartmány 3+kk budou od 73 do 129 m2.
Všechny apartmány budou nabízeny s dokončením na klíč. Kompletní vybavení dle vizualizace je možné za příplatek.
Název VERDE (z italského „zelená“) upozorňuje na bohatou zeleň areálu a přítomnost parku před ním, stejně jako inovativní řešení v sadových úpravách fasády a ekologicky šetrné výstavbě.
V centru projektu bude velký bazén pro dospělé, bazén pro děti, spousto relaxačních zón, udržovaný, zelený areál, jacuzzi, fontána a lounge zóna. Mobilní bar bude majitelům a hostům areálu nabízet možnost ochutnat lahodná jídla a osvěžit se nápoji. Všechny apartmány budou mít příjemný výhled na budovu bazénu nebo do parku a také útulnou terasu. Apartmány v šestém patře budou mít prostorné terasy s krásnou sadovou úpravou. Zahájení výstavby je naplánováno na říjen 2023. Plánované dokončení a kolaudace- květen 2025. Plán splátek pošleme na vyžádání. Top nabídka! Prodej přímo od developera bez provize od kupujícího
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.
Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.
Team MNM
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava. Sluneční pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy. Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří. Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Tuto nabídku si právě prohlíží 1 člověk
Proces nákupu v Bulharsku Služby Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
65 m2
Užitná plocha
57.2 m2
Terasa
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
370 m
Lékař
1 km
Kavárna
280 m
Restaurace
150 m
Bar
190 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00