2+kk v první linii, skvělá lokalita, komplex South Beach, Carevo, Bulharsko

Carevo, Bulharsko – ID 8639
61 100 € ≈ 1 487 174 Kč
Plocha 71 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Moře 50 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme Vám zařízený 2+kk jen 50 metrů od pláže Nestinarka ve městě Carevo. Apartmán o ploše 71 m2 se nachází ve druhém patře a má následující dispozici: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, terasa. Apartmán se prodává zařízený a připravený k nastěhování. Pokoje jsou prostorné a světlé s velkými okny, jsou zde 2 klimatizace a vybavená kuchyň. Nemovitost je vhodná k celoročnímu bydlení nebo jako investice.
Apartmán se nachází v uzavřeném komplexu na pláži. South Beach je oplocený prázdninový komplex se 2 velkými bazény se 2 dětskými bazény a 2 restauracemi s bulharskou a mezinárodní kuchyní. Areál je velmi dobře udržovaný, má mnoho zelených ploch, dětská hřiště, dětský klub a pestrý zábavní program pro dospělé i děti, 24 h. recepci, parkování.
Centrum Careva je 1,5 km daleko. Můžete také navštívit národní park Strandja. Jedná se o největší chráněnou oblast v Bulharsku a nachází se 50 m od jižní pláže.
Nejbližší pláž je 50 m od komplexu.
Poplatek za údržbu činí 8€/m2 ročně.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Carevo se nachází na třech malých poloostrovů a ve čtyři zálivu a svoji plochouje unikátní pro Bulharsko. Poloha města připomíná Rio de Janeiro v mnohem menším měřítku, s mnoha zátok a malých pláží a blízkost hor.
Rozmanitá krajina, zachovalé životní prostředí, přírodní jevy, kombinace hor a moře, přítomnost přírodního parku „Strandža“, mnoho chráněných oblastí, neznámou historii a kulturu, unikátní flóru a živočichů, čistých řek, unikátní folklórem, zvyky, hudba, tanec, kuchyně a tak dále. Jedinečná příroda, bohatá historie i živé lidové tradice propleteny do jedinečným způsobem v dynamické době, určují vzhled jihovýchodní obce v Carevo v Bulharsko.
Zde příroda spojuje malebné mořské pobřeží a pláže s majestátním lichotivé, ale snadno přístupné hory - Strandzha, který udivuje svým bohatstvím flóry a fauny.
Mírné klima, podobný tomu v zemích středomořské oblasti přilákal lidi usadit se v těchto zemích od starověku. Proto stopy lidské přítomnosti a památek je mnoho a jsou velmi rozmanité - od jedinečných tráckých hroby a hřbitovy z doby bronzové přes dobře zachovalých zbytků řecké a římské nadvlády, a baziliky raného křesťanství a pozdního středověku.Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
71 m2
Užitná plocha
62.48 m2
Terasa
Ano
Bazén
4 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
160 m
Lékař
2 km
Kavárna
340 m
Restaurace
100 m
Bar
150 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00