2+kk, veliká terasa, luxusní komplex, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7856
62 700 € ≈ 1 584 116 Kč
Plocha 86 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/6
Moře 450 m
Poplatek za služby 7 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 86m2, situován v šestém patře ze šesti pater, v soukromém komplexu vyšší třídy Afrodita Paláce, s výtahem, v Sluneční pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, prostorná terasa- 18m2.

Luxusní resort Afrodita Paláce, ve který je apartmán situován se nachází na Slunečném pobřeží, necelých 450 metrů od písečné pláže a v docházkové vzdálenosti od veškeré infrastruktury. V bezprostřední blízkosti komplexu jsou obchody, restaurace a jedinečné místo pro Slunečné pobřeží - zelený park, kde jsou vybudována dětská hřiště a rekreační oblasti. Majitelům a jejích hostům jsou v komplexu k dispozici- venkovní bazén, relaxační zóny, recepci, dětské hřiště, parkoviště, 24h ochrana, zahrada. Komplex v celoročním provozu, byt vhodný k celoročnímu užívání či na pronájem. Poplatek na údržbu činí 7€/ m2 ročně. Velice dobrá cena! Doporučujeme!

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
86 m2
Užitná plocha
75 m2
Terasa
18 m2
Parkování
Ano
Obchod
280 m
Lékař
620 m
Kavárna
270 m
Restaurace
140 m
Bar
80 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00