2+kk, výhled na moře, s podzemním parkováním, bohatě vybavený komplex, Obzor

Obzor, Bulharsko – ID 4973
Plocha 89 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/7
Moře 300 m
Stav Volné
Nabízíme apartmán s podzemním parkováním, apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 89m2, situován v šestém podlaží ze sedmi pater, v soukromém komplexu Obzor Sunrise Resort v Obzor, Bulharsko. Cena je včetně nábytku a vybavení dle fotografií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna (s vanou a oknem pro přirozené větrání), šatna a dvě terasy. Moře je vidět z oken obou pokojů a z obou teras. K bytu náleží sklep (3 m2) a podzemní garážové stání.
Komplex, ve kterém je apartmán situován je bohatě vybavený komplex vyšší třídy, a je perfektně udržovaný. Vzdálenost od pláže je 300 metrů. Na území komplexu se nachází několik obchodů poskytujících vše, co potřebujete pro perfektní dovolenou na pláži. V komplexu je dobře zásobený obchod s potravinami a obchody se suvenýry a plážové doplňky, restaurace, která nabízí místní speciality nebo středomořská jídla v jedné z restaurací v komplexu, stejně jako snack bar, lobby bar nebo a la carte restaurace, stejně jako jíst lahodnou zmrzlinu společně se svými dětmi ve zmrzlinovém domě.
Pro dobrou náladu dětí v areálu i jejich rodičů pořádají zkušení animátoři různé tematické programy. V letní sezóně jsou k dispozici šest dní v týdnu.
V komplexu Obzor Sunrise Resort je pět bazénů a Wellness & Spa centrum s parní lázní, saunou, masážním studiem a kosmetickým salonem.
Komplex hrdě vlastní bio-organické jezero – první svého druhu na bulharském pobřeží Černého moře, které je vlastně určeno kromě potěchování smyslů i ke koupání. Přírodní koupací jezírko je speciálně navrženo tak, abyste se mohli koupat v čisté vodě bez chlóru a jiných chemikálií s šetrností k přírodě a svému zdraví. Je to mnohem víc, než jen plavecký areál může být – místo pro divokou zvěř. Namísto chemikálií využívá oblast úpravy rostlin jako živý filtrační systém, který absorbuje živiny z vody, čistí ji a udržuje přirozené prostředí pro koupání.
Pokud se chcete i během dovolené udržet ve špičkové kondici, je k dispozici světlá a prostorná posilovna.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.
Letovisko Obzor:
Obzor leží v nádherné krajině, v zátoce Černého moře, rámován Balkánským prstencem (Stará Planina) asi 60 km jižně od Varny a 74 km od Burgasu.
Pláže a příroda:
Jde o oblíbené a opravdu příjemné malé letovisko kombinující moře s širokými, pohodlnými plážemi s možností horské turistiky i nenáročných procházek. Nedaleko Obzoru se vlévají do moře řeky Dvojnica a Kamčia, které jsou součástí přírodní rezervace.
Obzor a jeho historie:
Jeho nádherné umístění se odrazilo v původním starověkém názvu Heliopolis (Slunečné město). Původní Řecká námořní základna se později stala významnou Římskou pevností. Ve středověku zde byla nedobytná Bulharská pevnost Kozyak, chránící přístav s velkým ekonomickým významem pro Bulharský Černomořský obchod ve 13. a 14. stol.. Rozvaliny středověké pevnosti jsou asi 3 km od dnešního Obzoru. Najde tu také zříceniny Jupiterova chrámu na pozůstatky římských hradeb.
Podlaží
6
Počet podlaží
7
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
89 m2
Užitná plocha
79 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
560 m
Lékař
1 km
Kavárna
340 m
Restaurace
460 m
Bar
390 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00