3+1 s prostornou terasou, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 10126
74 995 € ≈ 1 827 628 Kč
Plocha 129 m2
Dispozice 3+1
Moře 15 000 m
Stav Volné
Období Celoroční
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám ke koupi skvělou vilu ve stylu Rebecca v perfektním stavu s úžasným výhledem.

V přední části pozemku je zvýšená zeď a brána do terasovitého zahradního prostoru se schůdky na velkou, východně směrovanou přední terasu s pergolou. Majitel vystavěl bloky, díky nimž je tento prostor soukromý. Toto je ideální místo, kde si můžete vychutnat jídlo pod širým nebem. To by se dalo snadno zastřešit a zasklít a vytvořit tak další přijímací místnost/zimní zahradu.

Při vstupu do vily máme velký salonek se spoustou přirozeného světla. Oblouk vede do jídelny/snídaňové místnosti a dále do plně vybavené kuchyně. V ceně je veškeré bílé zboží a je zde dostatek úložného prostoru a pracovních ploch. Za obkladem jsou LED světla, která vytvářejí relaxační atmosféru. Z kuchyně vedou dveře na zadní terasu, kde je dostatek místa pro umístění stolu, židlí atd., úložné skříně a schůdky vedou až na obrovské střešní solárium, které má zcela novou střechu s moderní povrchovou úpravou. Solárium nabízí nádherné panoramatické výhledy na okolní krajinu a vzdálené hory.

Na konci obývacího pokoje je průchod do dvou ložnic a rodinné koupelny. Obě ložnice jsou vybaveny vestavěnými skříněmi a jsou vybaveny stropními ventilátory. Dřevo bylo upraveno do bílé, takže pokoje působí větší.

Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbeném golfovém hřišti Residential Camposol. Camposol (země slunce) leží v přirozeném, širokém údolí a je obklopen různými horskými pásmy a nádhernou otevřenou, zvlněnou krajinou.

Camposol těží ze dvou komerčních center, obě s různými supermarkety, obchody, veterináři, optikou, kadeřnictvím, zubařem, bankami, poštou, bary a restauracemi, je zde také zdravotní středisko, lékárna a komunitní centrum. a samozřejmě 18jamkové golfové hřiště a klubovna, kde se pořádá spousta společenských akcí, živá hudba atd.

Camposol je vzdálený 15 minut jízdy autem od krásných pláží Středozemního moře a nádherného přístavu Puerto de Mazarron. Nové mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno méně než 30 minut jízdy a letiště Alicante je vzdáleno přibližně 1 hodinu.
Počet podlaží
1
Dispozice
3+1
Plocha
129 m2
Pozemek
128 m2
Užitná plocha
126 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
125 m2
Obchod
2 km
Lékař
1 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
730 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00