3+1 s vlastním bazénem a barem, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 10140
169 995 € ≈ 4 140 228 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice 3+1
Moře 15 000 m
Stav Volné
Období Celoroční
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Úžasná samostatně stojící vila ve stylu Fortuna. Dobře udržovaná nemovitost s vlastním bazénem, zimní zahradou, klimatizací a ústředním topením, situovaná na jihozápadně orientovaném pozemku s krásným výhledem.

Přední část pozemku je pokryta okrasným štěrkem, takže je nenáročná na údržbu. Pár schodů vede k předním dveřím, které vedou přímo do prostorného salonku. Odtud se vstupuje předními dveřmi do salonku. Klimatizace a ústřední topení jsou vybaveny pro váš celoroční komfort. Tato místnost je velkorysá s dostatkem přirozeného světla přicházejícího ze dvou oken.

Z obývacího pokoje je otevřená plánovaná jídelna vedoucí do vybavené kuchyně, která má spoustu bílých, vysoce lesklých úložných jednotek a dostatek pracovních desek. Elektrická trouba a varná deska zůstanou součástí prodeje domu. Od kuchyňských dveří, které byly vylepšeny bezpečnostními skleněnými dveřmi, vyjdete na terasu, která má střechu a na jednom konci vedou dveře na terasu, které vedou ven z hlavní ložnice. Odtud máte skvělý výhled na bazén. Nechybí ani praktická užitná část s pračkou.

Dvě ložnice vedou do malé chodby spolu s rodinnou koupelnou se sprchovým koutem. V obou ložnicích jsou vestavěné skříně (hlavní ložnice byla vylepšena o velkou šatnu, která by mohla sloužit jako 3. ložnice. Hlavní ložnice je orientována na jihozápad s tónovanými tepelně odolnými skly a dveřmi na terasu s výhledem na bazén ), obě ložnice mají ústřední topení a také klimatizaci.

V celém objektu je instalován alarm s kamerami.

Jedná se o pozemek dobré velikosti se zvýšenými zahradními zdmi pro větší soukromí a příjezdovou cestou, přístřeškem pro auto s plechovou střechou pro off road parkování. Bazén o rozměrech 8x4, je starý pouhé čtyři roky a má sedmiletou záruku. K bazénu vedou protiskluzové schůdky. Vila má vybetonovanou spodní část ideální pro skladování. Venkovní prostor nemovitosti je dobře udržovaný a je osázen vzrostlými keři. Země je pokryta okrasným štěrkem a kolem bazénu je vydlážděna. V jednom rohu zahrady je bar. Vila má střešní solárium, ale pro využití této oblasti bude nutné přidat schodiště. Camposol těží ze dvou obchodních center a je vzdálen 15 minut jízdy od krásných pláží Středozemního moře a nádherného přístavu Puerto de Mazarron. Mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno méně než 30 minut jízdy a letiště Alicante je vzdáleno přibližně 1 hodinu.
Počet podlaží
1
Dispozice
3+1
Plocha
350 m2
Pozemek
346 m2
Užitná plocha
345 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
342 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
3 km
Lékař
2 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
160 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00