3+kk, 2 koupelny a dvě terasy, 200m od pláže, komplex Apolon 9, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 8879
143 000 € ≈ 3 567 135 Kč
Plocha 87 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/6
Moře 200 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám krásný apartmán v elitním komplexu Apolon 9. Rozloha je 3+kk, celková plocha je 87 m2., situován je v pátém podlaží ze šesti pater, v komplexu je výtah. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou, dvě terasy. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.

Komplex Apolon 9, ve kterém je apartmán situován je vhodný jak k celoročnímu užívání, tak k pronájmu. Skvělé místo k odpočinku s dětmi, nachází se mezi Ravdou a Nesebarem, 200 metrů od moře, 3 km od známého mořského letoviska Slunečné pobřeží, 2 km od starověkého Nesebaru a 21 km od Burgasu. Komplex Apolon 9 je obklopen malebnou zahradu se zeleň a různými okrasnými rostlinami, dětské hřiště, bazén pro děti i dospělé, plochy pro rekreaci a procházky, podzemní parkoviště. Důraz je kladen na útulnou atmosféru, komfort a vysoce kvalitní konstrukci. Majitelům a jejích hostům jsou v komplexu k dispozici:

2 restaurace

6 bazénů

Relaxační zóny

Kavárna, obchod

Dětské centrum

Tenisové / volejbalové / mini fotbalové hřiště

Parkoviště

SPA

Fitnes

24h bezpečnost

Správa nemovitosti

Poplatek za údržbu činí 10€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
87 m2
Užitná plocha
76.56 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
6 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
1 km
Lékař
230 m
Kavárna
200 m
Restaurace
80 m
Bar
110 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00