3+kk 200m od pláže a v perfektním stavu, Apolon 9, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 4370
93 000 € ≈ 2 267 340 Kč
Plocha 86 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/6
Moře 200 m
Stav Volné
Nabízíme apartmán v elitním komplexu Apolon 9. Rozloha bytu je 3+kk, zastavěná plocha 73,11m2, celková plocha je 86,35 m2., situován je v čtvrtém podlaží ze šesti pater, v komplexu je výtah. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou, balkón s výhledem na bazén.
Komplex Apolon 9, ve který je apartmán situován je vhodný jak k celoročnímu užívání, tak k pronájmu. Skvělé místo k odpočinku s dětmi, nachází se mezi Ravdou a Nesebarem, 200 metrů od moře, 3 km od známého mořského letoviska Slunečné pobřeží, 2 km od starověkého Nesebaru a 21 km od Burgasu. Komplex Apolon 9 je obklopen malebnou zahradu se zeleň a různými okrasnými rostlinami, dětské hřiště, bazén pro děti i dospělé, plochy pro rekreaci a procházky, podzemní parkoviště. Důraz je kladen na útulnou atmosféru, komfort a vysoce kvalitní konstrukci. Majitelům a jejích hostům jsou v komplexu k dispozicí:
2 restaurace
6 bazénů
Relaxační zóny
Kavárna, obchod
Dětské centrum
Tenisové / volejbalové / mini fotbalové hřiště
Parkoviště
SPA
Fitnes
24h bezpečnost
Správa nemovitosti
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.
Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
86 m2
Užitná plocha
73.11 m2
Balkon
Ano
Obchod
1 km
Lékař
230 m
Kavárna
200 m
Restaurace
80 m
Bar
110 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00