3+kk, 300m od pláže, nízký poplatek na údržbu, Sunny Beach Hills, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží , Bulharsko – ID 4651
Plocha 150 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 6/7
Moře 300 m
Stav Volné
Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 150m2, situován v šestém podlaží ze sedmi pater, v soukromém komplexu Sunny Beach Hills s výtahem, v Sluneční pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně nábytku a vybavení. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou, jedna velká a jedna malá terasa s výhledem na hory. Ideální k pronájmu a k trvalému užívání. Komplex je skvěle udržovaný a je v celoročním provozu.
Komplex, ve kterém je apartmán situován je elegantní bytový komplex s nádhernou architekturou, nachází se v severní části Slunečného pobřeží, 300 metrů od moře a pláže, 5 minut chůze od supermarketu a autobusové zastávky. Komplex je postaven z materiálů nejvyšší kvality od známých evropských výrobců a kvalita bytů splňuje nejvyšší standardy. V okolí najdete mnoho obchodů, restaurací a barů. Komplex v celoročním provozu, vhodný k trvalému užívání.
Majitelům a jejich hostům jsou k dispozici:
Restaurace
Kavárna / Bar
Bazén s relaxační zónu
Dětský bazén
Dětské hřiště
Tenisový kurt
Internet wifi
Obchod
Podzemní parkování
Půjčovna aut
Směnárna
24 hodinová bezpečnost
Celoroční správa
Poplatek na údržbu činí 6€/m2 ročně.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
6
Počet podlaží
7
Dispozice
3+kk
Plocha
150 m2
Užitná plocha
132 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
310 m
Lékař
1 km
Kavárna
230 m
Restaurace
230 m
Bar
190 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00