3+kk, centrum Slunečního pobřeží, 100m na pláž, vlastní parkovací stání

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4120
105 000 € ≈ 2 662 800 Kč
Plocha 100 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/7
Moře 100 m
Poplatek za služby 700 € za rok
Stav Volné
Nabízíme Vaší pozornosti krásný apartmán na Slunečním pobřeží, Bulharsku. Dispozice bytu je 3+kk, velikost 100 m2, situován je v pátém podlaží ze sedmi pater v budově s výtahem. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským kouttem a jídelnou, dvě ložnice, dvě koupelny se dvěma toaletami, dvě terasy. K bytu náleží i vlastní parkovací místo. Budova, ve kterou se aparmán nachází je umístěná v centru Slunečního pobřeží, 100 metrů od pláže, na společném území je parkoviště a restaurace. Poplatek na údržbu činí 700€ ročně.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
5
Počet podlaží
7
Dispozice
3+kk
Plocha
100 m2
Užitná plocha
88 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
400 m
Lékař
900 m
Kavárna
680 m
Restaurace
170 m
Bar
190 m
Škola/školka
980 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00