3+kk, Dům se střešním soláriem a terasou, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 9707
72 000 € ≈ 1 753 560 Kč
Plocha 120 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám dům ve stylu Rebecca v perfektním stavu s panoramatickým výhledem. V přední části nemovitosti je malá zahrada se schody na velkou jižně orientovanou přední terasu s pergolou. To je ideální místo, kde můžete relaxovat pod širým nebem. Tu lze snadno zastřešit a zasklít a vytvořit jako zimní zahradu. Při vstupu do domu se nachází velký obývací pokoj se spoustou přirozeného světla díky dvojímu aspektu. Oblouk vede do jídelny a dále do plně vybavené kuchyně. Součástí je dostatek úložného prostoru a pracovních ploch. Z kuchyně vedou zadní dveře na zadní terasu, kde je spousta místa na stůl a židle apod., a schody na obrovské střešní solárium. Je odtud nádherný panoramatický výhled na okolní krajinu a vzdálené hory. Na konci obývacího pokoje je oblouk, kterým se prochází do dvou ložnic a rodinné koupelny. Obě ložnice jsou v současné době konfigurovány jako dvoulůžkové, ale v případě potřeby je možné vytvořit dvoulůžkový pokoj. Obě ložnice mají vestavěné skříně a jsou vybaveny stropními ventilátory. Hlavní ložnice má také klimatizaci. Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbenějším rezidenčním areálu Camposol Golf Development. Camposol (země slunce) leží v přírodním, širokém údolí a je obklopen různými horskými pásmy a nádhernou otevřenou, zvlněnou krajinou.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Camposol těží ze dvou komerčních center, v obou se nachází řada supermarketů, obchodů, veterináři, optik, kadeřník, zubař, banky, pošta, bary a restaurace, je zde také zdravotní středisko, lékárna a komunitní centrum a samozřejmě 18jamkové golfové hřiště a klubovna, kde se koná spousta společenských akcí, živá hudba atd.
Camposol je vzdálen 15 minut jízdy autem od krásných pláží Středozemního moře a nádherného přístavu Puerto de Mazarron. Nové mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno necelých 30 minut jízdy a letiště Alicante přibližně 1 hodinu jízdy.
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
120 m2
Pozemek
120 m2
Užitná plocha
120 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
120 m2
Parkování
Ano
Obchod
3 km
Lékař
1 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
3 km
Škola/školka
7 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00