3+kk Dům v krásné residenční čtvrti, Torrevieja, Španělsko

Torrevieja , Španělsko – ID 6039
109 000 € ≈ 2 654 695 Kč
Plocha 89 m2
Dispozice 3+kk
Moře 3 000 m
Stav Volné
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám krásný dům v blízkosti moře a centra města Torrevieja s vlastní zahradou s fantastickým výhledem, jen pár minut chůze od supermarketu a mnoha barů restaurací a autobusové linky. Dům má 2 ložnice velký obývací pokoj, otevřenou kuchyň a jednu koupelnu. Pěkná terasa s otevřeným výhledem do parku. Tato nemovitost má pěkné venkovní prostory pěkné okolí s mnoha parky zelené plochy. Nemovitost se prodává plně zařízená, se spotřebiči, klimatizací v obývacím pokoji a vestavěnými skříněmi v ložnicích. Nachází se pouhé tři km od známé pláže la Mata a písečných pláží Torrevieja. Tato nemovitost se nachází v La Siesta klidné krásné rezidenční čtvrti v Torrevieja. Jedná se o klidnou oblast, kde žijí obyvatelé po celý rok. V oblasti jsou k dispozici všechny služby a několik minut chůze. V okolí se nachází několik restaurací / hospod a nákupní centrum Boulevard je vzdáleno pouhých 20 minut jízdy autem. La Siesta je velmi oblíbenou oblastí díky své vynikající poloze v blízkosti solného jezera a blízkosti městského centra Carrefour a nákupního centra Habaneras a zároveň klidnému přírodnímu prostředí s množstvím přírodních stezek pro pěší a cyklistiku. V místě je veškerá občanská vybavenost, jako jsou banky, restaurace, telekomunikace a autobusová linka pro snadnou dopravu.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
89 m2
Pozemek
90 m2
Užitná plocha
60 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
85 m2
Parkování
Ano
Obchod
290 m
Lékař
490 m
Kavárna
120 m
Restaurace
260 m
Bar
260 m
Škola/školka
480 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00