3+kk, Dům ve stylu Rebecca s velkou střešní terasou, Camposol, Španělsko

Mazarrón, Španělsko – ID 5190
74 995 € ≈ 1 827 628 Kč
Plocha 134 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám dům ve stylu Rebecca ve skvělém stavu s úžasným panoramatickým výhledem ze střešního solária.
V přední části nemovitosti se nachází dlážděná zahrada se schody na velkou přední terasu s pergolou, která je ideální pro stolování pod širým nebem a zároveň si užívá úžasný výhled. Někteří lidé se rozhodnou tento prostor částečně zastřešit a zasklít, čímž vznikne zimní zahrada. Při vstupu do vily se nachází velký obývací pokoj se spoustou přirozeného světla přicházejícího z oken na obou koncích obývacího pokoje. Obloukem se prochází do jídelny a vybavené kuchyně s dostatkem pracovního a úložného prostoru. Z kuchyně vedou zadní dveře na zadní terasu, kde je dostatek místa pro stůl, židle apod. a schody na obrovské střešní solárium. Ze střešní terasy je nádherný výhled, jeden z nejlepších na Camposolu. Je to ideální místo k odpočinku a užívání si krásného okolí a dlouhých slunečných dnů. Na konci obývacího pokoje se nachází průchod do dvou ložnic. V obou ložnicích je možné umístit manželskou postel nebo oddělená lůžka a jsou vybaveny vestavěnými skříněmi. K dispozici je plně obložená rodinná koupelna. Tento dům má navíc bonus v podobě boční zahrady, která je v současné době pokryta okrasným štěrkem. Jedná se o další venkovní prostor, kde si můžete vytvořit vlastní zahradu. Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbenějším rezidenčním sídlišti Camposol Golf Development. Camposol (země slunce) leží v přírodním, širokém údolí a je obklopen různými horskými pásmy a nádhernou otevřenou, zvlněnou krajinou. Camposol těží ze dvou obchodních center, v obou se nachází řada supermarketů, obchodů, veterináři, optik, kadeřník, zubař, banky, pošta, bary a restaurace, je zde také zdravotní středisko, lékárna a komunitní centrum a samozřejmě 18jamkové golfové hřiště a klubovna, kde se koná spousta společenských akcí, živá hudba atd.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.Camposol je vzdálen 15 minut jízdy autem od krásných pláží Středozemního moře a nádherného přístavu Puerto de Mazarron. Nové mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno necelých 30 minut jízdy a letiště Alicante přibližně 1 hodinu jízdy.
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
134 m2
Pozemek
134 m2
Užitná plocha
134 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
134 m2
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
700 m
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
2 km
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00