3+kk jen 50m od pláže, s parkovacím stáním, Byala

Byala, Bulharsko – ID 9990
120 000 € ≈ 3 031 800 Kč
Plocha 94 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/4
Moře 50 m
Poplatek za služby 770 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám dobře zařízený třípokojový apartmán ve třetím patře v útulném rezidenčním komplexu, který se nachází pouhých 50 metrů od písečné pláže v malém přímořském městečku Byala, s čerstvým vzduchem a krásnou písečnou pláží. Apartmán je komfortně dispozičně řešen a sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, balkonu se vstupem z obývacího pokoje, dvou ložnic, koupelny s WC, toalety a balkonu se vstupem z jedné ložnice. Z oken a balkonů je vidět do vnitřního prostoru komplexu s bazénem, množství zeleně a moře.

Zastavěná plocha je 83 m2, celková plocha je 94 m2. Apartmán se prodává s podzemním parkovacím stáním a prodává se kompletně zařízený a vybavený domácími spotřebiči. Všechny pokoje mají klimatizaci.

Komplex, ve kterém se apartmán nachází má krásný a udržovaný areál s omezeným přístupem, kde jsou bazény pro dospělé i děti a parkoviště.

Poplatek za údržbu činí 770€ ročně.

Apartmán je vhodný jak pro sezónní rodinnou dovolenou, tak pro celoroční bydlení a výhodný pronájem.

My z Moje nemovitost u more Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
94 m2
Užitná plocha
83 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
670 m
Lékař
1 km
Kavárna
850 m
Restaurace
80 m
Bar
110 m
Škola/školka
830 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00