3+kk, letní kuchyně, bazén, venkovní koupelna, olivovníky, citroníky, El Saladillo

Mazarrón, Španělsko – ID 5205
260 000 € ≈ 6 561 100 Kč
Plocha 2000 m2
Dispozice 3+kk
Moře 18 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Opravdu jedinečná nemovitost se nachází v krásném El Saladillo. Pokud chcete zažít idylický život na venkově, tato malebná nemovitost je to pravé pro vás. Tato nemovitost se nachází na pozemku o rozloze 2000 m2 a je navržena tak, aby vám umožnila zažít španělskou zábavu na slunci na maximum, se zahradou, která zahrnuje:

Tradiční zahradní oblast s množstvím pomerančovníků, citroníků, mandlí a olivovníků. Olivovníky produkují přibližně 2000 kg oliv, ze kterých lze získat asi 300 litrů olivového oleje.

Bazén pro vaši relaxaci.

Velká veranda, takže můžete stolovat pod širým nebem a zároveň obdivovat nádhernou scenérii.

Letní kuchyně a prostor pro grilování, takže si můžete vařit venku a vyhřívat se na krásném španělském slunci během těch nádherně horkých let.

Venkovní koupelna vám ušetří potíže, pokud se rozhodnete pozvat hosty, aby obdivovali váš krásný nový domov.

Stejně krásný je samozřejmě i interiér nemovitosti. Po vstupu do tohoto tradičního španělského domu vás přivítá velký, otevřený obývací prostor s jídelním koutem, kuchyní a obývacím pokojem, vybavený dvěma krby, které vás udrží v teple po celou zimu a dodají příjemnou atmosféru. Kuchyně je také vybavena troubou na dřevo a je plně vybavena velkorysým úložným prostorem a pracovními deskami. Dvě ložnice jsou světlé a prostorné a vybavené sprchami pro vaše pohodlí.

Mezi další vybavení patří:

Dvojitá okna s vestavěnými mřížemi

Vestavěné skříně

Sklad, ve kterém je umístěna technická místnost

Klimatizace

Prostorné terénní parkoviště

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují

El Saladillo je jen kousek jízdy od krásného Mazarronu. Prozkoumejte luxusní pláže, kulturní výlety a zábavu pro celou rodinu.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
2000 m2
Pozemek
1999 m2
Užitná plocha
1998 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
1997 m2
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
2 km
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00