3+kk, Městský dům, V blízkosti pláží, Puerto de Mazzaron, Španělsko

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 5811
Plocha 75 m2
Dispozice 3+kk
Moře 1 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám středový řadový dvoupodlažní městský dům o rozloze 69 m2 se soláriem, přední terasou a verandou. Poloha je ideální, protože se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenost a pláží. Nemovitost je dobře udržovaná a dodává se plně zařízená se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami a plně vybavenou kuchyní a technickou částí.

V přízemí se nachází obývací pokoj, koupelna a kuchyň. Plně vybavená kuchyň je dodávána s vestavěnými spotřebiči a má přístup do prádelny a skladu, který vede na malou terasu.

Obývací pokoj je prostorný a světlý s přímým vstupem na přední terasu a verandu, kde si můžeme užívat letní odpoledne a jídlo pod širým nebem. Z obývacího pokoje se po točitém schodišti dostaneme do prvního patra. V horním patře máme prostorné a světlé ložnice a také plně vybavenou rodinnou koupelnu. Tento městský dům se nachází ve městě Puerto de Mazarron, v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a jen pár minut od PLÁŽÍ není potřeba auto! Skvělá příležitost získat nemovitost, kde si můžete užívat slunce a pláže o prodloužených víkendech nebo o letních prázdninách. Jedná se také o skvělou investici pro pronájem nemovitosti, protože je to pěší vzdálenost na pláž a k občanské vybavenosti.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Zátoka Mazarron je také ideálním místem pro aktivní turistiku zaměřenou na vodní sporty s mnoha možnostmi, jako je plachtění, sportovní rybolov nebo potápění. Mazarron je jednou z tradičních slunečních a plážových destinací v regionu Murcia s více než 35 km pobřeží, z nichž většinu tvoří panenské pobřeží. Řada pláží v zálivu Mazarron byla díky kvalitě koupacích služeb oceněna Modrou vlajkou.Pláže v Mazarron mají certifikát kvality Q pro tyto pláže Bolnuevo beach, Castellar beach, Nares beach & Rihuete beach.

Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
75 m2
Pozemek
76 m2
Užitná plocha
69 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
76 m2
Parkování
Ano
Obchod
290 m
Lékař
640 m
Kavárna
150 m
Restaurace
140 m
Bar
140 m
Škola/školka
370 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00