3+kk mezonet v komplexu Mirni v centru Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 8573
133 000 € ≈ 3 360 245 Kč
Plocha 106 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/4
Moře 100 m
Poplatek za služby 1 050 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi mezonet 3+kk, který se nachází ve druhém a třetím podlaží, o ploše 106,71 m2. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s WC a dvě terasy. Nemovitost se nachází v rezidenčním komplexu Mirni v samém centru Sveti Vlas. Na území komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům:

- dva bazény

- lázeňské centrum,

- nepřetržitá ostraha,

- bezplatné a kryté parkoviště pro rezidenty.

Komplex "MIRNII" se nachází pouhých 100 metrů od písečné pláže a je určen k celoročnímu využití. Kombinace mořského a horského vzduchu, absence průmyslových podniků, blízkost Nesebaru - kulturní památky světového významu, možnost venkovské, lovecké, rybářské, vinařské a horské turistiky - činí toto místo jedinečným pro plnohodnotnou dovolenou.

Poplatek za údržbu činí 1050€ ročně.

Skvělá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternat

Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
106 m2
Užitná plocha
93.81 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
110 m
Lékař
280 m
Kavárna
240 m
Restaurace
110 m
Bar
240 m
Škola/školka
500 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00