3+kk Moderní apartmán 50 metrů od moře

Cagliari, Sardínie, Itálie – ID 9150
Plocha 93 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 50 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

"Villini del Poetto" jsou vysoce kvalitní designové apartmány umístěné v rezidenčním komplexu jen několik metrů od pláže Poetto v Cagliari.

Nábřežní oblast nabízí širokou škálu služeb, jako jsou koupaliště, potápěčské centrum, restaurace, školy a vodních sportů.

Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, dvou ložnic, dvou koupelen, zahrady a parkovacího místa.

Prostorný obývací pokoj s kuchyní je ideální pro trávení příjemných večerů společně s rodinou a přáteli, kdy si můžete vychutnávat výborného jídla u moře.

Dvě ložnice zaručují pohodlné a relaxační prostředí pro odpočinek po dni stráveném na slunci na pláži Poetto nebo na jednom z krásných pobřeží Cagliari.

Zahrada rovněž poskytuje klidný a soukromý prostor, kde si můžete užívat slunce a přírody. A díky parkovacímu místu v ceně se nemusíte starat o hledání parkovacího místa.

Projekt představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají ideální poměr mezi prací, společenským životem, sportem a odpočinkem, aniž by se vzdali blízkosti centra města v jedné z nejkrásnějších oblastí Cagliari.

Náš obchodní partner nabízí balíčky silver, gold a platinum pro vybavení nemovitosti.

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
93 m2
Užitná plocha
69 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
190 m
Lékař
650 m
Kavárna
170 m
Restaurace
170 m
Bar
170 m
Škola/školka
630 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00