3+kk, nízký poplatek za údržbu, Villa Katerina, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 11648
97 700 € ≈ 2 431 265 Kč
Plocha 74 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/6
Moře 194 m
Poplatek za služby 6 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

První linií! Nabízíme Vám zařízený třípokojový byt o celkové ploše 74,75 m2, který se nachází v prvním podlaží z pěti pater v budově Villa Katerina, v první linii u jižního pláže v Ravda, Bulharsko.

Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s WC, samostatné WC, terasa. Nemovitost má strategickou polohu, nachází se 194 metrů

od pláže. Topení a chlazení se provádí přes klimatizace instalované v každé místnosti. Nemovitost se nabízí kompletně zařízená dle aktuálních fotografii. Ve všech pokojích v bytě

jsou instalovány venkovní rolety. Bytový dům je perfektně udržovaný a má pěknou zahradu. Parkování v okolí nebo u komplexu. Poplatek na údržbu činí pouze 6€/m2 ročně Byt ideální na pronájem či celoroční užívání.

výhody tohoto bytu:

1. Atraktivní lokalita: Byt se nachází v domě v první linii k moři.

2. Komfort: Byt poskytuje dostatek obytného prostoru k rekreaci. Kromě toho klimatizace v každé místnosti, plastová okna a další doplňkové vybavení ještě více zpříjemní bydlení.

3. Připravenost k okamžitému použití: S aktem 16 a povolením k použití, byt je připraven k nastěhování bez nutnosti investic. Díky tomu je nákup nemovitosti ještě atraktivnější pro zákazníky, kteří chtějí svůj byt u moře užívat ihned. Také možnost pronájmu nabízí investiční potenciál poskytnutím dalších možností příjmu.

Poplatek na údržbu činí 6€/m2 ročně

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
74 m2
Užitná plocha
65.99 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00