3+kk, obrovská terasa, bez poplatku za údržbu, ve vilové zóně Incaraki, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 8941
66 600 € ≈ 1 688 976 Kč
Plocha 99 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 600 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme vám prostorný apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 99m2, s velkou terasou s výhledem do zeleně. Apartmán se nachází v přízemí ze tři pater, ve velice pěkném rezidenčním apartmánovém komplexu, v Sveti Vlas (Incaraki), Bulharsko. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, koupelny s WC a prostorné terasy s výhledem do zeleně.
Komplex, ve kterém je apartmán situován se nachází na velice klidném místě, v Sveti Vlas, a to konkrétně oblast Incaraki, kde je krásná panenská příroda. Vzdálenost od pláže je 600 metrů, od centra města Sluneční pobřeží -3km, autobusová zastávka v docházkové vzdálenosti. Cenově dostupná kyvadlová doprava do centra města je k dispozici na vyžádání. Komplex se nachází na kopci a má panoramatický výhled na staré město Nesebar a na Balkán.
Pláž je 8 km dlouhá a 150 metrů široká a poskytuje řadu příležitostí pro aktivní odpočinek.
Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici: krásná udržovaná zahrada, bazén s relaxační zónou, dětské hřiště, parkoviště, jakuzzi, bar, restaurace, Fitness centrum, ostraha. Apartmán bez poplatku na údržbu.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sveti Vlas se nachází na nejlepším místě na bulharském pobřeží Černého moře - na úpatí svahů Balkánu, které postupně sestupují do křišťálově čisté vody rozlehlého Černého moře. Tato příznivá kombinace znamená mnoho slunečných dnů (průměrně 260 ročně), chladné odpoledne, čistý vzduch a ideální podmínky pro léčbu nemocí horních cest dýchacích.
Kromě ideálního klimatu, které je blízko Středozemního moře, má Sveti Vlas zajímavou historii. Asi před 1800 lety byla místo luxusních přístavů a rekreačních komplexů thrácká svatyně. V té době bylo město pojmenováno Larissa a teprve 14. století přijalo jméno Sveti Vlas, patrona obchodníků.
Pláž letoviska je dlouhá 1,5 km a v průměru 16 m. Existují tři krásné pláže s jemným zlatým pískem, které podle Evropské komise patří k nejčistším pro koupání v Bulharsku.
Pokud hledáte párty, Slunečné pobřeží je jen pár minut jízdy autem, a pokud se budete chtít podívat na památky, jedinečné město Nessebar a jeho historického a kulturního dědictví jsou vzdálené 10 km. V roce 2007 byl ve městě Sveti Vlas otevřen největší jachetní přístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jachet.
Jsou zde i zajímavé akce - každoročně v polovině července se koná plachetní regata „St. Vlas“ a v srpnu superskokanová rally pod stejným názvem.
Sveti Vlas je evropské město, které fascinuje všemi ročními obdobími. Podzim je velmi měkký a teplý, jaro inspiruje krásou kvetoucí vegetace a v zimě vás zasněžené svahy Stara Planina ponoří do zasněžené pohádky. V městě je veškerá občanská vybavenost pro pohodlný život. V Sveti Vlasu všechny nemovitosti, které nabízíme jsou vhodně k trvalému bydlení.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
99 m2
Užitná plocha
87.12 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
410 m
Lékař
30 m
Kavárna
180 m
Restaurace
30 m
Bar
50 m
Škola/školka
80 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00