3+kk, Okouzlující dům s plno zeleně, Campsol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 10141
84 995 € ≈ 2 070 053 Kč
Plocha 119 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Období Celoroční
Bezvadně udržovaná vila na konci terasy s úchvatným výhledem na střechu!

Vítejte ve svém domě snů! Tato krásně udržovaná vila na konci terasy, navržená v okouzlujícím stylu Rebecca, je absolutním skvostem. Uhnízděná v klidném prostředí se může pochlubit úžasným panoramatickým výhledem ze střešního solária, který vám nedá vydechnout.

Jakmile se přiblížíte k nemovitosti, přivítá vás pečlivě vykachlíčkovaná plocha zdobená bujnými rostlinami a podmanivým posezením. Následujte lákavý oblouk, který vás zavede do boční zahrady, klidného štěrkového útočiště zdobeného nášlapnými kameny a rozkvetlou flórou po obou stranách. Vystoupejte po schodech na přední terasu, kde objevíte přístup na částečně prosklenou sluneční terasu - dokonalé rozšíření vašeho obytného prostoru.

Vejděte dovnitř a velkolepost pokračuje. Vstupní dveře vás zavedou do prostorného obývacího pokoje s nádherným volně stojícím hořákem na pelety, který zajišťuje útulné pohodlí v chladnějších ročních obdobích. V létě se o osvěžující vánek postarají dva stropní ventilátory. K obývacímu pokoji přiléhá snídaňový/jídelní kout s klimatizací a elegantními francouzskými dveřmi se dostanete na zadní terasu.

Půvabný oblouk vede do modernizované a rozšířené moderní kuchyně, která je rájem pro šéfkuchaře s dostatkem úložného prostoru, dokonalou pracovní deskou, špičkovými elektrospotřebiči a integrovanou troubou. Kuchyň byla promyšleně rozšířena o zvětšený prostor s oknem, které zaplavuje místnost přirozeným světlem.

Zadní terasa je venkovním útočištěm s markýzou pro stín, úložným prostorem, živými rostlinami v květináčích a dostatečným prostorem pro jídelní stůl a židle - ideální místo pro stolování pod širým nebem. Vystoupejte po schodech na střešní solárium, kde vás uchvátí úchvatný výhled na okolní krajinu a vzdálené hory. Altánek zde nabízí dodatečný stín, zatímco plochy s astro trávníkem poskytují prostor pro lehátka, grilování nebo dokonce vířivku - výběr je na vás!

Za obývacím pokojem vede lákavý oblouk do dvou velkorysých dvoulůžkových ložnic, které jsou vybaveny vestavěnými skříněmi, dalšími skříňkami a chladivými stropními ventilátory. Hlavní ložnice nabízí luxusní klimatizaci a nástěnný elektrický radiátor. Interiér doplňuje plně modernizovaná rodinná koupelna se sprchou, která je vybavena prostorným sprchovým koutem s elegantní skleněnou zástěnou.

Tato neuvěřitelná nemovitost se nachází v klidné enklávě v rámci stále oblíbenější rezidenční čtvrti Camposol Golf Development. Camposol, příznačně pojmenovaný "země slunce", se nachází v malebném údolí, obklopen majestátními horskými masivy a rozlehlou zvlněnou krajinou.

Obyvatelé Camposolu mají k dispozici dvě obchodní centra, která překypují supermarkety, obchody, veterináři, optiky, kadeřnictví, zubaři, banky, pošty, bary a restaurace. Kromě toho se zde nachází lékařské středisko, lékárna, komunitní centrum a 18jamkové golfové hřiště s živým klubem, kde se konají společenské akce a hraje živá hudba, což zaručuje, že k zábavě nebudete mít nikdy daleko.


Camposol má ideální polohu, jen 15 minut jízdy autem od nedotčených středomořských pláží a okouzlujícího přístavu Puerto de Mazarron. Cestování je snadné, mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno necelých 30 minut a letiště Alicante přibližně 1 hodinu jízdy.

Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost vlastnit kousek ráje - naplánujte si prohlídku ještě dnes a zažijte kouzlo této dobře udržované vily na vlastní kůži!
Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
119 m2
Pozemek
121 m2
Užitná plocha
60 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
120 m2
Parkování
Ano
Obchod
3 km
Lékař
1 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
940 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00