3+kk, perfektní cena, 300 m od pláže, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7931
69 300 € ≈ 1 750 865 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/4
Moře 300 m
Poplatek za služby 6 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám hezký apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 65 m2, situován ve druhém podlaží ze čtyř pater v komplexu Starata Kashta v Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a balkón s výhledem na bazén. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Komplex se nachází pouhých 300 m od pláže.

Útulný malý komplex se nachází na hranici Slunečného pobřeží a Svatého Vlase. Autobusové zastávky v obou směrech jsou vzdáleny jen 20 metrů.

Komplex má velmi výhodnou polohu, takže lze využít obě pláže - severní pláž Slunečné pobřeží je vzdálená necelých 300 metrů a pláž Sveti Vlas - 700 metrů.

Za areálem začíná les s ekologickými stezkami. Poplatek za údržbu činí 6€/m2 ročně.

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
65 m2
Užitná plocha
57 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
210 m
Lékař
2 km
Kavárna
430 m
Restaurace
80 m
Bar
20 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00