3+kk, prestižní komplex Sweet Homes 2, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7290
124 000 € ≈ 3 066 520 Kč
Plocha 101 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/6
Moře 600 m
Poplatek za služby 1 000 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám kvalitní a veľmi luxusní apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 101m2, situován ve třetím podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Sweet Homes 2 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně desighnového nábytku a vybavení dle fotografie. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou, balkón s výhledem na bazén. Nabídka vhodná k trvalému užívání v elitním, rezidenčním komplexu nebo na pronájem. Velice výhodná cena! Doporučujeme!

Apartmán se nachází ve velice luxusním a stylovém komplexu s venkovním a vnitřním bazénem, který funguje celoročně. Komplex se nachází v centrální části letoviska Slunečného pobřeží, zhruba 600 metrů od pláže a 400 metrů od centra města. Velice atraktivní cena!

Komplexy představují řetězec komplexů 1,2,3,4,5 které mají společnou infrastrukturu. Jestliže vlastníte apartmán v jednom z těchto komplexů, můžete využívat infrastrukturu všech komplexů.

Vybavení areálu:

recepce, ostraha areálu 24h denně, velký venkovní bazén, dětský bazén, relaxační zóny, dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi, satelitní televize, parkoviště, vyhlídková střešní terasa s relaxační zónou s lehátky.

Poplatek na údržbu činí 1000€ ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
101 m2
Užitná plocha
88 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
280 m
Lékař
620 m
Kavárna
270 m
Restaurace
140 m
Bar
80 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00