3+kk, Rodinný domek s terasou a bazénem s velkou zahradou, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 9706
149 995 € ≈ 3 803 873 Kč
Plocha 400 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám dům v klasicistním stylu v Camposolu. V prvotřídní lokalitě, s krásným venkovním prostorem, neuvěřitelným výhledem a úžasným interiérem, tuto nemovitost si nesmíte nechat ujít. Nemovitost zahrnuje: V přední části nemovitosti se nachází velká zastřešená terasa. Odtud si můžete užívat neuvěřitelné výhledy bez ohledu na počasí. Obývací pokoj, dostatečně prostorný pro umístění nábytku a jídelního stolu. Kuchyň s velkým množstvím pracovní desky a úložného prostoru. Zadní terasa se schody vedoucími na střešní solárium, které poskytuje rozsáhlý výhled do okolí. Dvě velké ložnice, s vestavěnými skříněmi a prostorem pro další nábytek. Kompletně obložená rodinná koupelna se sprchou. Stejně atraktivní a luxusní je i venkovní část nemovitosti, která obsahuje soukromý bazén o rozměrech 8x4m a zbytek venkovního pozemku je pokryt okrasným štěrkem. K dispozici je také samostatná brána pro vozidla a příjezdová cesta v zadní části nemovitosti a prostor po obou stranách vily. Ať už hledáte zbrusu nový rekreační dům nebo ideální nemovitost k pronájmu, tento dům si nesmíte nechat ujít. Umístění: V centru města, kde se nachází nejkrásnější místo pro život: Tato nemovitost je ideální pro milovníky golfu, protože se nachází ve stále nejoblíbenějším rezidenčním golfovém areálu v Camposolu. Camposol se nachází na pobřeží Costa Calida, v idylické čtvrti ve španělské Murcii, obklopené horami a nádherným výhledem na krajinu. Po 15 minutách jízdy se ocitnete u nádherných pláží a nádherného přístavu Puerto de Mazarron, nebo využijte obchodní centra, golf a dětské hřiště, které v Camposolu poskytují zábavu pro celou rodinu. Pokud máte chuť cestovat dál, národní letiště Murcia je vzdáleno pouhých 30 minut jízdy autem.


Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
400 m2
Pozemek
400 m2
Užitná plocha
400 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
400 m2
Parkování
Ano
Obchod
810 m
Lékař
1 km
Kavárna
820 m
Restaurace
700 m
Bar
800 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00