3+kk, Rodinný domek s terasou, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 9704
70 000 € ≈ 1 704 850 Kč
Plocha 119 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám dům ve stylu Rebecca ve skvělém stavu jeho celková plocha je 119m2 a dispozice je zde 3+kk, je zde panoramatický výhled z prostorného střešního solária. V přední části domu se nachází štěrková zahrada se schody na velkou přední terasu s pergolou, která je ideální pro stolování pod širým nebem a užívání si španělského slunce. Tu lze snadno zastřešit a zasklít a vytvořit tak další přijímací pokoj/zimní zahradu. Při vstupu do vily se nachází velký obývací pokoj se spoustou přirozeného světla přicházejícího z oken na obou koncích obývacího pokoje. Obloukem se dostaneme do jídelny a plně vybavené kuchyně s dostatkem pracovního a úložného prostoru. Z kuchyně vedou zadní dveře na zadní terasu, která je dostatečně velká pro umístění stolu a židlí a možná i dalšího úložného prostoru. Schody vedou na obrovské střešní solárium. Odtud je nádherný výhled do otevřené krajiny a na daleké hory. Je to ideální místo k odpočinku a užívání si krásného okolí a dlouhých slunečných dnů. Je zde možnost vytvořit střešní zahradu. Na konci obývacího pokoje se nachází průchod do dvou ložnic. Do obou ložnic lze umístit manželskou postel nebo oddělená lůžka a jsou vybaveny vestavěnými skříněmi. K dispozici je rodinná koupelna s horní sprchou. Tato nemovitost čeká na to, až si vytvoříte svůj vlastní domov blízko teplému slunci. Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbenějším golfovém sídlišti Camposol. Camposol (země slunce) leží v přírodním, širokém údolí a je obklopena různými horskými pásmy a nádhernou otevřenou, zvlněnou krajinou. Camposol má 18jamkové golfové hřiště, nicméně Camposol označujeme jako zástavbu s golfovým hřištěm, nikoliv jako zástavbu s golfovým hřištěm.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Camposol těží ze dvou obchodních center, v obou najdete řadu supermarketů, obchodů, veterináře, optiku, kadeřnictví, zubaře, banky, poštu, bary a restaurace, včetně indické, čínské, španělské, anglické, italské a bulharské. Je zde také zdravotní středisko, lékárna a komunitní centrum a samozřejmě 18jamkové golfové hřiště a klubovna.
Camposol je vzdálen 15 minut jízdy autem od krásných pláží Středozemního moře a nádherného přístavu Puerto de Mazarron. Nové mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno necelých 30 minut jízdy a letiště Alicante přibližně 1 hodinu jízdy.
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
119 m2
Pozemek
119 m2
Užitná plocha
119 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
119 m2
Parkování
Ano
Obchod
3 km
Lékař
1 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
3 km
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00