3+kk s krásným výhledem na hory, bez poplatku za údržbu, Carevo

Carevo, Bulharsko – ID 8579
110 000 € ≈ 2 679 050 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/4
Moře 100 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme vám ke koupi 3+kk, pouhých 150 metrů od pláže ve městě Carevo. Apartmán o ploše 90 m2 se nachází ve třetím podlaží ze čtyř pater v malém bytovém domě. Dispozice: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a dvě terasy. Byt je zařízený a prodává se s nábytkem dle aktuálních fotografií. Budova má vnější a vnitřní izolace, je bez poplatku za údržbu, má světlé společné prostory, dvůr s grilem, altány a parkovací místa.
Pláž a centrum čtvrti Vasiliko jsou 150 metrů od budovy. Tato oblast je tichá a klidná s nádherným výhledem na hory.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Carevo je město v jihovýchodním Bulharsku. Leží v Burgaské oblasti, v obštině Carevo, jejímž je sídlem. Je to známé letovisko na jižním bulharském pobřeží Černého moře. Žije zde přes 6 000 obyvatel. Z minulosti je známo pod jménem Mičurin. Město se rozkládá na pobřeží Černého moře, 70 km jihovýchodně od města Burgas. Leží na dvou poloostrovech, přičemž starší část – čtvrť Vasiliko na jihu, leží na stejnojmenném poloostrově, na jehož konci vybíhá mys Kastro. Jižně od města se vypíná hora Papija (502 m n. m.) z pohoří Strandža.
Podnebí ve městě je mírné, přechodného typu, ovlivněné mořem. Průměrná roční teplota je 13,1 °C, úhrn ročních srážek je 655 mm.
Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
90 m2
Užitná plocha
79.2 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
370 m
Lékař
1 km
Kavárna
320 m
Restaurace
40 m
Bar
350 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00