3+kk s krbem, v budově Prespa, nízký poplatek na údržbu, Bansko

Bansko , Bulharsko – ID 6611
132 000 € ≈ 3 352 140 Kč
Plocha 115 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/5
Sjezdovka 150 m
Poplatek za služby 5 € za m2/rok
Stav Volné

Nabízíme vám prostorný apartmán o rozloze 3+kk v bytovém domě Prespa, který se nachází 150 metrů od výchozí stanice kabinkové lanovky na úpatí hory Pirin. Celková plocha je 115m2, byt se nachází v prvním podlaží z pěti pater. Dispozice: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou a velký jižně orientovaný balkon, který nabízí fantastický panoramatický výhled na dobře udržovaný dvůr komplexu a na hory. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Topení je zajištěné krbem na dřevo a elektřinou. V komplexu jsou k dispozici: udržovaný dvorek, tělocvična, parkování. Poplatek na údržbu činí 5€/m2 ročně. Velice kvalitní nemovitost v perfektní lokaci. Sjezdovka je vzdálena 150 metrů, veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Doporučujeme!

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Bansko je malebné městečko známé svou historií, které se rozkládá na úpatí pohoří Pirin. Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.

Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.

Nachází se 161 km jižně od letiště v Sofii a 56 km jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.

Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecka - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.

Protože v Bansku je všechno!

Zimní turistika

Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii zkoumaných středisek. 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrá lyžařská škola a lyžárna, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.

27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.

Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.

Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici jsou nové dětské výtahy a školka.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
115 m2
Užitná plocha
101 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
310 m
Lékař
520 m
Kavárna
390 m
Restaurace
150 m
Bar
160 m
Škola/školka
490 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00