3+kk, s výhledem na bazén, 70m od pláže, Yassen, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6831
82 000 € ≈ 2 084 850 Kč
Plocha 88 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/6
Moře 70 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme apartmán o rozloze 3+kk, o celkové ploše 88 m2, situován v prvním podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Yassen na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně nábytku a vybavení dle fotografií. Skládá se ze vstupní haly, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, dvou koupelen a terasy s výhledem na bazén. Kvalitní nemovitost v dobrém komplexu. Doporučujeme!
Komplex Yassen, ve kterém je apartmán situován se nachází v druhé linii k moři, pouhých 70 metrů od pláže. V pěší vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost a zábava. Byt ideální na pronájem a na celoroční bydlení. Komplex je v celoročním provozu, má krásný upravený dvůr, dětské hřiště, restauraci, supermarket, 24h ochrana, recepci a velký bazén s relaxační zónou. Součástí komplexu je hlídané parkoviště.
Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně.
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
88 m2
Užitná plocha
77 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
160 m
Lékař
40 m
Kavárna
170 m
Restaurace
120 m
Bar
120 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00