3+kk, s výhledem na moře, dvě koupelny, Top lokalita, 200 m od moře, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 9109
109 900 € ≈ 2 735 961 Kč
Plocha 83 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/7
Moře 200 m
Poplatek za služby 600 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme krásný 3+kk v komplexu Capriz, Sveti Vlas, Bulharsko. Apartmán má celkovou plochu 83m2 a se nachází ve třetím podlaží ze sedmi pater. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s WC a dvě terasy. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Komplex"Capriz" se nachází v jižní části města Sveti Vlas, 200 metrů od jachtového přístavu a pláže, na druhé linii k moře. Budova má dva vchody, 50 apartmánů, výtah, kavárnu, pět obchodů, bazén 111 m2, podzemní garáž pro 21 aut. Kombinace mořského a horského vzduchu, absence průmyslových podniků, poloha v blízkosti města Nesebar, uznaného UNESCO jako světové kulturní dědictví, pohodlná komunikace, možnost lovu, rybolovu, vinařské a lesní turistiky, dělá toto místo jedinečným.

Vybavení komplexu a okolí:

bazén

restaurace

terénní úpravy

parkoviště

obchody

bezpečnostní dohled

Lázeňské centrum

Amfiteátr

Zdravotní středisko

Poplatek na údržbu činí 600€ ročně. Velice zajímavá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Podlaží
3
Počet podlaží
7
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
83 m2
Užitná plocha
73.04 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
30 m
Lékař
1 km
Kavárna
180 m
Restaurace
60 m
Bar
260 m
Škola/školka
300 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00