3+kk, s výhledem na moře, první linií, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 3425
103 000 € ≈ 2 507 020 Kč
Plocha 120 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/6
Moře 50 m
Stav Volné
Nabízíme stylový apartmán o rozloze 3+kk v první linii v Ravdě. Celková plocha je 120 m2, situován je ve 3 podlaží, v soukromém komplexu s výtahem. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Orientace na východ a západ. Dispozice bytu je: vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, tři koupelny se třemi toaletami, dva balkony s výhledem na moře. Komplex nabízí venkovní bazén s částí pro děti, relaxační zónu, 24h ochrana. V blízkosti centrální ulice kde jsou restaurace, bary a veškerá občanská vybavenost. Vzdálenost od pláži je 50 metrů. Poplatek za údržbu činí 1000 eur ročně.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Aktuální nabídky sledujte na naších stránkách.
Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.
Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
120 m2
Užitná plocha
105 m2
Balkon
Ano
Obchod
1 km
Lékař
160 m
Kavárna
50 m
Restaurace
30 m
Bar
120 m
Škola/školka
70 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00