3+kk, skvělý komplex Stella Polaris, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8035
62 200 € ≈ 1 581 435 Kč
Plocha 80 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/6
Moře 650 m
Poplatek za služby 9 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme apartmán o rozloze 3+kk, o celkové ploše 80m2, situován v pátém podlaží ze šesti pater v komplexu Stella Polaris na Sluneční pobřeží, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a balkon s výhledem na bazén. Cena je včetně kompletního, nábytku a vybavení dle fotografií. Apartmán ihned připravený k užívání či na pronájem.
Stella Polaris Apartcomplex se nachází 400 metrů od centra Slunečného pobřeží a Cacao Beach. Nabízí parkování zdarma, sezónní venkovní bazén pro děti a dospělé s relaxační zónou, bistro a kavárnu, půjčovnu aut, recepci, prádelnu. Supermarket je vzdálený 20 metrů a nejbližší restaurace je vzdálená minutu chůze.
Poplatek na údržbu činí 9€/m2 ročně.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
80 m2
Užitná plocha
67.2 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
520 m
Lékař
1 km
Kavárna
90 m
Restaurace
110 m
Bar
100 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00