3+kk, top poloha, vybavenost v pěší vzdálenosti, Sofie

Sofie, Bulharsko – ID 4461
307 000 € ≈ 7 658 115 Kč
Plocha 131 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/4
Stav Volné

Jedinečná možnost koupě investičního bytu v hlavním městě Sofii za ceny a podmínek jak před 10 lety v Praze! Nabízíme nový, vybavený byt o rozloze 3+kk o celkové ploše 131 m2, nacházejícím se v prvním nadzemním podlaží ze čtyř pater v uzavřením komplexu Vitosha Home. Dispozice: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s WC, balkon. Obě koupelny jsou kompletně dokončené, v bytě je nová kuchyňská linka, v obě ložnice bude plovoucí podlaha. Expozice je sever- výhod- západ! K bytu naleží zastřešené parkovací stání S dovybavením rádi pomůžeme! Byt s vynikající polohou, ve čtvrti Vitosha vedle bulevard Simeonovsko šose, Ring Mall, Paradise Mall, Busines Park Sofia a v pěší vzdálenosti od nákupních řetězců Fantastico a Kaufland i autobusové zastávky. Areál tvoří tři samostatné čtyřpodlažní budovy, vedle kterých vyroste sportovní areál se školou, školkami, tenisovými a fotbalovými hřišti. V blízkosti (230 metrů) bude nová stanice metra. Vytápění je zde plynové a plynové podlahové. Budova před kolaudace. Byt ideální na pronájem! Výhodná cena!

SOFIE:

Sofia je největší město země. Každým rokem navštěvují místní turistické atrakce velké množství turistů, kteří jsou přitahováni tímto městem, krásnou architekturou historických budov, harmonicky spojenou s moderní infrastrukturou. Počet obyvatel zde je více než jeden a půl milionu. Zároveň je ve městě asi 20 vzdělávacích institucí, které poskytují vyšší vzdělání. Ti, kteří mají zájem o Sofii, se mohou seznámit s kulturou a tradicemi místního obyvatelstva. V hlavním městě mohou návštěvníci navštívit Filharmonie, vychutnejte si zvuky klasické hudby v zimní zahradě. Navíc turistům doporučujeme navštívit místní muzea. Jeden z největších je Historic. Zajímavé jsou také exponáty v etnografických, archeologických a zoologických muzeích. Poloha města Sofie je úžasná. Naleznete tu nejen krásu místní architektury, ale také přírodu, která se rozprostírá kolem. Megapolis se nachází na úpatí hory Vitoša, jehož svahy v 20. století byly proměněny v národní park. Ve městě samotném je také spousta parků a náměstí. Milovníci zeleně budou potěšeni místní vegetací. Jednou z nejstarších budov hlavního města je kostel sv. Sofie. Je datován do 5. a 6. století a je považován za vizitku moderního města. Toto místo se doporučuje všem návštěvníkům. Dále kostel sv. George. Unikátní atmosféra a krásné nástěnné malby potěší téměř všechny, kteří se zajímají o historii Bulharska. Ve městě jsou také turecké mešity, jejichž zdi jsou staré několik století. Za nejkrásnější bulvár je považován bulvár Vitosha, který začíná u katedrály. Město Sofia je považováno za jedno z nejkrásnějších evropských měst. Doporučujeme navštívit čtvrť na jihozápadním okraji města, nesoucí jméno Boyana. Sousedí přímo na úpatí Vitoshy a zde je malý kostel, který UNESCO přidal do Seznamu světového dědictví. Nástěnné malby zde pocházejí z 13. století. Turisté přicházejí do Vitoshy z celého světa.Sofia přitahuje obrovský počet turistů, protože jsou zde podmínky pro kulturní rekreaci, procházky na nejkrásnějších místech a poznávání historie země. Ve městě naleznete obrovské množství památek, kostelů a historické architektury.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
131 m2
Užitná plocha
115.28 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
100 m
Kavárna
290 m
Restaurace
140 m
Bar
210 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00