3+kk , útulný byt v přízemí v krásném letovisko Pefkochori.

Pefkochori, Řecko – ID 9343
90 000 € ≈ 2 191 950 Kč
Plocha 58 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 150 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Přízemní byt ideální pro seniory a děti , jen 150 metrů procházkou na písečnou pláž! S 58 metry čtverečními vnitřního obytného prostoru jsou možnosti v tomto domě nekonečné se dvěma ložnicemi, plně vybavenou koupelnou, velmi velkou kuchyní a bývacího prostoru s posezením s výstupem na terasu. Bytnpostavený před 18 lety je v původním stavu a majiteli jej udržovali v dobrém stavu. V letních měsících je byt velmi chladný a je na perfektním místě se snadným přístupem na pláž a veškerou občanskou vybaveností v prosperujícím a oblíbeném městě Pefkohori. S prodejem majitel prenecha nábytek a elektrické spotřebiče.⠀Byt na skvělém místě je tradičním řeckým domem s venkovním grilem pro grilování ryb nebo venkovním bydlením či zábavou.⠀Mnoho doplňků zahrnuje klimatizace, sítě proti hmyzu, plně vybavené , umístí až 6 osob.
Pláž je jen 150 metrů a zároveň byt je v centru města , kousek od všech občanských vybaveností.

Pefkochori je vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými stromky, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.


Kompletně zajistíme pronájem, správu, rekonstrukce, dovybavení, pomůžeme vám se vším co potřebujete po převodu vlastnictví.
Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
58 m2
Užitná plocha
58 m2
Obchod
20 m
Lékař
40 m
Kavárna
30 m
Restaurace
10 m
Bar
60 m
Škola/školka
30 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00