3+kk v bytovém domě s výtahem, Primorsko, top cena a lokace

Primorsko, Bulharsko – ID 8554
77 900 € ≈ 1 902 708 Kč
Plocha 83 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/4
Moře 700 m
Stav Volné
Nabízíme byt o rozloze 3+kk v blízkosti centra a pláže Primorska v klidné ulici, v bytovém domě s výtahem. Byt je zařízený nábytkem dle aktuálních fotografií a jeho rozložení je následující: předsíň, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a terasu. Byt se nachází ve druhém podlaží ze čtyř pater, má západní expozice a velikost 83m2, dům je dobře udržovaný. Vzdálenost od pláže je 700 metrů, veškerá občanská vybavenost a infrastruktura jsou v docházkové vzdálenosti. Nemovitost vhodná k celoročnímu bydlení a na pronájem. Velice dobra cena! Doporučujeme!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží..
O Primorsku: Nejdelší písečné pláže na pobřeží Černého moře táhnoucí se více než 10 kilometrů, pohostinnost místních obyvatel a možnost domluvit se v češtině, to je jen několik důvodů, proč Primorsko každý rok láká mnoho turistů. Z původně malé rybářské vesničky 50 km jižně od letoviska Burgasu se stalo oblíbené turistické letovisko většiny českých turistů. Naleznete zde jedny z nejdelších a nejkrásnějších písčitých pláží bulharské riviéry, které jsou známé bělostným pískem, čistou vodou a pozvolným vstupem do moře.
Od roku 1994 je Primorsko držitelem symbolu Modrá vlajka. Modrá vlajka je symbol, který označuje pláže nebo přístavy splňující standardy týkající se péče o životní prostředí. K získání vlajky je nutná čistota vody a recyklace odpadů, pláže také musejí mít bezbariérový přístup a být vybaveny zdravotnickým zařízením, informačním centrem, zábavnými prvky, toaletami a převlíkacími kabinkami.
Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
83 m2
Užitná plocha
73 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
250 m
Lékař
350 m
Kavárna
370 m
Restaurace
160 m
Bar
240 m
Škola/školka
520 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00