3+kk v centru Slunečného pobřeží s výhledem na moře, komplex Gallery

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7307
125 000 € ≈ 3 118 125 Kč
Plocha 100 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/4
Moře 10 m
Poplatek za služby 1 000 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme hezký 3+kk, o ploše 100m2, který se nachází ve třetím podlaží ze čtyř pater v hezkém komplexu Gallery na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Sestává z prostorné vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje, dvou ložnic, koupelny s toaletou a terasy s krásným výhledem na moře. Terasa je přístupná ze všech pokojů. Byt je po nové skvělé rekonstrukci a má všechny potřebné domácí spotřebiče. Všechny pokoje mají klimatizaci a v koupelně je kvalitní sanita. Byt je vhodný k celoročnímu bydlení a na pronájem.

Moře je 10 metrů daleko. Ve dvoře domu, kde se apartmán nachází, je velký bazén s lehátky. V blízkosti je veškerá infrastruktura letoviska - bary, restaurace, aquaparky a další zábava.

Pěšky do starého města Nessebar dorazíte za 25 minut.

Nejbližší velké město Burgas a letiště jsou 20 minut jízdy autem. Poplatek za údržbu činí 1000 € ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
100 m2
Užitná plocha
88 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
40 m
Lékař
510 m
Kavárna
330 m
Restaurace
80 m
Bar
70 m
Škola/školka
760 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00