3+kk v luxusním komplexu, v blízkosti nejznámějších golfových hřišť, Balčik, Bulharsko

Balčik, Bulharsko – ID 3884
72 500 € ≈ 1 831 713 Kč
Plocha 138 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/6
Moře 300 m
Stav Volné

Nabízíme prostorný a kompletně vybavený apartmán za slušnou cenu v blízkostí tři nejlepších profesionálních golfová hřiště v Evropě! Byt má rozlohu 3+kk a nachází se ve třetím podlaží ze šesti pater v Lighthouse Golf and Spa - Balčik. Byt má 138m2 a skládá se vstupní haly, obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, dvou ložnic, dvou koupelen s WC a dvou balkonů.

Byt je zařízený a vybavený vším, co potřebujete.

Vytápění a chlazení je pomocí instalované klimatizace. Poplatek na údržbu činí 12,6€/m2 ročně.

Lighthouse Golf and Spa Resort se nachází na impozantním kopci s úchvatným výhledem na moře.

Zde vedle sebe najdete tři nejlepší profesionální golfová hřiště v Evropě. Tři golfová hřiště, která se nacházejí na vrcholcích tyčících se útesů s výhledem na krásné Černé moře, jsou navržena tak, aby inspirovala a zpochybnila sportovního ducha golfistů všech úrovní.

Lighthouse nabízí široký výběr restaurací a barů pro neformální, neformální i formální příležitosti. Všechny možnosti stravování nabízejí krásný výhled na moře nebo golfové hřiště, stejně jako široký výběr místní i mezinárodní kuchyně.

Resort nabízí:

Club Restaurant Klasická klubová restaurace se zdravou místní i mezinárodní kuchyní, která nabízí různé grilované pochoutky z mořských plodů, saláty a těstoviny.

Mezinárodní restaurace nenáročná, ale zároveň elegantní restaurace, která nabízí řadu chutných jídel.

Restaurace s mořskými plody

Bar 19TH HOLE celodenní stravování, nabízí snídaně, svačiny, svačiny k pozdnímu obědu a večeři a nápoje.

Plážový bar má ideální polohu na písku pláže a nabízí občerstvení, nápoje, koktejly, grilovaná jídla a saláty.

Specializovaný salon na whisky a doutníky

Lobby bar - ideální pro koktejly, nápoje a odpolední čaj nebo kávu.

Bar u bazénu nabízí osvěžující nápoje a občerstvení pro hosty, kteří preferují opalování.

Areál dále nabízí vnitřní a venkovní bazény, lázeňské a wellness centrum, posilovnu.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Nejsevernější významné přímořské bulharské letovisko Balčik je velmi hezké letovisko nad širokým zálivem. Budovy jsou nad mořem v kopcích a seskupují se kolem tří nad sebou umístěných náměstíček propojených hlavní vertikální ulicí. Samotné město i jeho okolí je velmi malebné kvůli vápencovým skalám a skalním útvarům nad městem. Balčik je oproti nedaleké Albeně a Zlatým pískům lacinější místo, protože je tu hodně domorodců. Jde o normální bulharské městečko, nikoli o vyloženě turistické středisko. Již římský básník Ovidius obdivoval jeho krásu a nazval ho Bílým městem. Tato charakteristika platí i dnes, jednak díky mnoha domům postavených z bílého kamene a jednak díky unikátním „bílým“ pískovcovým skalám, mezi kterými se město rozkládá. Balčik je jen málo dotčen mezinárodním cestovním ruchem a stále si zachovává atmosféru černomořského přístavního městečka.

Bulharsko začíná lákat také golfisty. Ještě před několika lety by nabídku golfu v Bulharsku nikdo nebral vážně. Dnes už je tomu ale jinak. Přední světoví investoři a designéři uvádí do života sport, který není součástí bulharských sportovních tradic, přesto má potenciál stát se velmi oblíbeným. Oblast podél pobřeží Černého moře v nedotčené přírodě severo-východní části země, poblíž města Balčik a rumunských hranic, je téměř předurčena stát se Mekkou golfistů. Investoři vytušili možnosti této země pro její příjemné klimatické podmínky, neuvěřitelně krásnou a rozmanitou krajinu, dobré ceny, moře a hory. Vlastně ideální konstelace. Přestože má země malou hráčskou základnu, necelých 400 hráčů, a disponuje zatím jen několika hřišti, tak jsou tyto nízké počty vyváženy o to vyšší kvalitou.

Všechna hřiště jsou velmi kvalitní, splňují světové standardy a mají odpovídající zázemí. Připočteme-li fakt, že se na současných bulharských golfových projektech podílejí osobnosti jako Gary Player, Ian Woosnam, Jack Nicklaus, stane se Bulharsko rázem jedním ze zajímavých cílů všech golfistů. Na náhorní plošině ve výšce asi 200 m nad hladinou moře, nad zálivem tvořeným mysy Kaliakra a Galata, se nacházejí tři úchvatná 18jamková hřiště – Lighthouse Golf Resort, BlackSeaRama Golf & Villas a resort Thracian Cliffs. Druhá dvě hřiště pocházejí z dílny Gary Playera a obě dělají svému tvůrci opravdu čest. Lighthouse je příjemné hřiště vysokého standardu (PAR 71, délka 6 105 m, min. HCP 36), BlackSeaRama je malebné, se zajímavou filozofií jamek (PAR 72, délka 6 648 m a HCP limit 28 pro muže a 36 pro ženy). Skutečnou perlou mezi evropskými hřišti je ale hřiště resortu Thracian Cliffs. Hráče čeká neopakovatelný zážitek. Sám Gary Player o něm prohlásil, že je to jeho nejlepší hřiště, „Pebble Beach Evropy“, a že toto hřiště aspiruje na to být jedním z nejkrásnějších hřišť světa. Mimořádná krása je v tomto případě vyvážena také obtížností, čili pro hráče výzva všech výzev. K hřištím patří i kvalitní servis, ubytování v těsné blízkosti, typická velmi dobrá kuchyně a nepřeberné množství značek skvělého vína.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
138 m2
Užitná plocha
121.44 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
3 km
Kavárna
670 m
Restaurace
0 m
Bar
330 m
Škola/školka
150 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00