3+kk v moderním investičním projektu s kvalitou evropských standardů, Durres, Albánie

Durres, Albánie – ID 11049
113 130 € ≈ 2 801 664 Kč
Plocha 91 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/5
Moře 150 m
Stav Ve výstavbě

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Apartmán o rozloze 3+kk. O celkové ploše 91.16 m2. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Představujeme vám jedinečný investiční projekt, který právě vzniká s očekávaným dokončením za 13 měsíců, v Durres, Albánie. Tato impozantní budova nabízí celkem 150 apartmánů. Výjimečnost tohoto projektu spočívá nejen v rozsahu nabízených apartmánů, ale i ve vybavenosti budovy. Kromě bytových jednotek zahrnuje i kanceláře, recepci, bezpečnostní kamerový systém, garážová stání pro pohodlné parkování, lékárnu, kavárnu a maloobchodní prostory. Nadstandardní kvalita tohoto investičního projektu je zajištěna stavbou podle evropských standardů a použitím velmi kvalitních materiálů.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...). Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán! Více podobných nabídek nemovitostí najdete na naších stránkách Mojenemovitostumore.

Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
91 m2
Užitná plocha
91.16 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
130 m
Lékař
370 m
Kavárna
40 m
Restaurace
40 m
Bar
40 m
Škola/školka
410 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00