3+kk v nádherném komplexu Villa Valencia, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7137
108 000 € ≈ 2 667 600 Kč
Plocha 70 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/5
Moře 450 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

V jednom z nejkrásnějších komplexů na Slunečním pobřeží Villa Valencia nabízíme ke koupi třípokojový byt. Vynikající kvalita konstrukce a povrchové úpravy. Komplex se nachází v blízkosti moře a veškeré občanské vybavenosti. Byt je situován v třetí podlaží ze šesti pater, má celkovou plochou 70m2 a cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a balkón s výhledem na bazén. V komplexu jsou majitelům a jejich hostům k dispozici: bazén pro dospělé a děti, relaxační zónu, lobby, nádherný zelený areál, dětské hřiště, 24h ochrana, parkování. Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně. Vzdálenost od pláže je pouhých 450 metrů. Nabídka ideální pro bydlení a relaxaci.

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
70 m2
Užitná plocha
61 m2
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
50 m
Lékař
930 m
Kavárna
110 m
Restaurace
20 m
Bar
110 m
Škola/školka
700 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00