3+kk v novém projektu ve výstavbě, perfektní lokalita, v těsné blízkosti moře, Golem, Albánie

Durres, Albánie – ID 9032
129 000 € ≈ 3 143 730 Kč
Plocha 92 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/5
Moře 70 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna
Nabízíme vám novou budovu, která momentálně vyrůstá v jedné z nejžádanějších lokalit, Golem, Albánie. Tato budova je stavěna z kvalitních materiálů s důrazem na trvanlivost a estetiku. Nemovitost se nachází v ideální lokalitě, kde budete mít snadný přístup k mnoha obchodům a restauracím. Budete mít možnost využívat nedalekou krásnou pláž, kde si budete moci užít relaxaci a vodní aktivity. Tato budova slibuje nejen komfortní bydlení, ale i výjimečnou atmosféru. Navíc budova bude vybavena bazénem a relaxační zónou s lehátky, kde si budete moci užít maximální pohodlí a relaxaci.

Apartmán o rozloze 3+kk. O celkové ploše 92.27 m2, v 5 podlaží. V budově bude výtah. Dispozice: předsíň, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelna s WC a balkon. Moře ve vzdálenosti 70m. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Skvělá lokalita, zde najdete vše, co potřebujete pro pohodlnou dovolenou: obchody, školy, restaurace a kavárny, kosmetické salony, kliniky a další.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...).

Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Golem je oblíbené letovisko na albánském pobřeží Jaderského moře. Nachází se asi 40 kilometrů od hlavního města Tirany, což ho činí snadno dostupným pro turisty. Golem je známý pro své písečné pláže, které se táhnou podél pobřeží, a nabízí krásné výhledy na moře a horskou krajinu. Toto letovisko je oblíbené mezi turisty, kteří hledají sluneční koupání, vodní aktivity a relaxaci na pláži. Pláže v Golemu jsou často dobře vybavené s restauracemi, bary a možnostmi pronájmu lehátek a slunečníků. Díky teplému středomořskému klimatu je Golem ideálním místem k prožití letní dovolené.
Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán! Více podobných nabídek nemovitostí najdete na naších stránkách.
Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
92 m2
Užitná plocha
84.05 m2
Balkon
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
230 m
Lékař
7 km
Kavárna
190 m
Restaurace
10 m
Bar
50 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00