3+kk v první linií a s výhledem na moře, Rutland Beach 2, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 8458
83 600 € ≈ 2 123 022 Kč
Plocha 93 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/6
Moře 50 m
Poplatek za služby 550 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme prostorný a kompletně vybavený 3+kk s výhledem na moře a v první linií v Ravdě. Byt se nachází v komplexu Rutland Beach 2, ve čtvrtém podlaží ze šesti pater, má celkovou plochou 92,3 m2 a zastavěnou plochou 80,5 m2. Skládá se z chodby, prostorného obývacího pokoje s jídelnou, samostatného kuchyňského koutu (všechny spotřebiče k dispozici), dvou ložnic, koupelny se sprchovým koutem, WC a tři terasy! Byt je pohodlné dispozičně řešen - všechny místnosti jsou oddělené. Okna obývacího pokoje a přilehlé terasy jsou situována na západ, okna ložnic na jihozápad.

Komplex "Rutland Beach2 “ se nachází v oblasti "Chatal Tepe" v Ravdě. Komplex byl uveden do provozu v roce 2006. Areál se nachází v první linií, pouhých 50 metrů od pláže. Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici: velký bazén, dětský bazén, relaxační zóny, dětské hřiště, výtah, 24h ochrana, parkování. Poplatek na údržbu činí 550€ ročně.

Skvělé místo pro celoroční život a odpočinek - dlouhé, písčité pláže v celém letovisku Ravda jsou ideálně čisté.

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primorsku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
93 m2
Užitná plocha
80.5 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
1 km
Lékař
860 m
Kavárna
430 m
Restaurace
250 m
Bar
430 m
Škola/školka
790 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00