3+kk ve výstavbě, komplex v první linii k moři, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 7025
315 272 € ≈ 7 848 696 Kč
Plocha 129 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/5
Moře 50 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti apartmány v novém komplexu Olympia Residence v první linii k moři v Ravda, Bulharsko. Komplex Olympia Residence je luxusní komplex, který se nachází na první linii moře, vedle jedné z nejkrásnějších a nejčistších pláží bulharského Černého moře Olympic Hopes. Nachází se 3 km od historické části Nesebaru - města na seznamu světového dědictví UNESCO a jednoho z nejoblíbenějších turistických cílů.

Konkrétní apartmán 3+kk o velikost 129,28m2 se nachází v bloku 2 a ve čtvrtém podlaží z pěti pater. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a balkon. Kupní cena nezahrnuje nábytek a vybavení, se kterými rádi pomůžeme.

"Olympia Residence" má pozemek o rozloze 6200 m² a skládá se ze čtyř budov s celkem 89 byty a ateliéry a 43 samostatných podzemních parkovacích stání. Všechny budovy mají výtahy nejnovější generace.

Díky spojení jedinečnosti lokality s moderním designem najdete pouze v Olympia Residence apartmány a penthousy s oddělenými jednotlivými dvory, panoramatickými terasami a výjimečnými výhledy na moře.

K vybavení komplexu patří restaurace, venkovní bazén s plochami na opalování, wellness centrum s parní lázní, sauna, jacuzzi a masážní místnost. Majitelům je k dispozici také dětské hřiště, gril k volnému použití a prostor pro tiché hry.

Komfort a klid rezidence je zajištěn 24/7 kontrolovaným přístupem pro osoby a automobily, stejně jako každodenní údržba parkovacích ploch, bazénu, zařízení a společných prostor v areálu.

V blízkosti komplexu se nachází největší vodní park v Bulharsku - Nessebar Aquapark - 1 km, hypermarkety 1-1,5 km, stejně jako četné restaurace a obchody.

Pro milovníky "dynamické" rekreace a nočního života, je jen 4 km vzdálené Sluneční pobřeží - letní rekreační oblast č. 1 v zemi.

Letiště Burgas je vzdálené 30 km. – 25 minut. Je možné zajistit transfery z letiště a na letiště.

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.

Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.

Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
129 m2
Užitná plocha
113.77 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
480 m
Kavárna
80 m
Restaurace
40 m
Bar
180 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00