3+kk, Vybavený dům s výhledem na hory, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 10122
Plocha 90 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Podmanivá nemovitost s bohatým potenciálem

Vstupte do světa možností s touto lákavou nemovitostí. U vchodu vás přivítá dlážděná zahrada zdobená okouzlujícím záhonem rostlin, odkud je to jen pár kroků nahoru na prostornou přední terasu korunovanou pergolou. Tato terasa je útočištěm pro stolování pod širým nebem s potenciálem přeměny na uzavřenou zimní zahradu pro celoroční užívání.

Při vstupu do velkého obývacího pokoje dopadá přirozené světlo díky jeho optimální jihozápadní orientaci. Pohodlí v obývacím pokoji zajišťuje klimatizace, která je k dispozici v průběhu všech ročních období. Oblouk vede do dobře vybavené kuchyně s velkým množstvím úložných prostor a pracovních ploch.

Z kuchyně se zadními dveřmi dostanete na zadní terasu, která je nenáročná na údržbu a nabízí dostatek místa pro stůl a židle. Když vystoupáte po schodech, odhalíte kolosální střešní solárium, které prošlo rekonstrukcí. Z tohoto vyhlídkového místa, kde se nacházejí také praktické úložné skříně, se můžete kochat panoramatickým výhledem. Tato lákavá terasa je ideální pro slunění a relaxaci, navíc v soukromí díky cihlám.

Oblouk z obývacího pokoje vás zavede do dvou příjemných ložnic. Obě ložnice jsou vybaveny vestavěnými skříněmi a lze do nich flexibilně umístit manželské postele nebo oddělená lůžka. Truhlářské práce byly promyšleně modernizovány. V rodinné koupelně, která byla rovněž vkusně zrekonstruována, se nachází moderní sprchový kout s elegantní skleněnou zástěnou.

Tento sluncem zalitý ráj netrpělivě očekává vaši přítomnost. Nenechte si ujít příležitost - informujte se ještě dnes a pronikněte do dalších podrobností.

Nemovitost se nachází v klidné části proslulého rezidenčního areálu Camposol Golf Development a spočívá v objetí přírodní krajiny a horských výhledů. Camposol se pyšní dvěma komerčními centry, která uspokojí všechny potřeby, od supermarketů a restaurací až po zdravotní středisko a poštu.

Pouhých 15 minut jízdy autem vás dovede na okouzlující středomořské pláže a do okouzlujícího přístavu Puerto de Mazarron. Mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno necelých 30 minut jízdy a do Alicante se dostanete za pouhou hodinu. Poznejte půvab této nemovitosti a využijte šanci udělat si ji vlastní.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
90 m2
Pozemek
93 m2
Užitná plocha
55 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
91 m2
Parkování
Ano
Obchod
3 km
Lékař
2 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
570 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00