4+1, Luxusní dům s přístupem k bazénu a pěší vzdálenosti k moři, Mazzaron, Španělsko

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 5347
166 000 € ≈ 4 106 840 Kč
Plocha 138 m2
Dispozice 4+1
Moře 2 200 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám dům ve stylu duplexu na pozemcích o rozloze 138 m2. Tyto domy jsou na trhu velmi žádané.

Ke každé nemovitosti náleží nádherná soukromá zahrada o rozloze 85 m2. Je to skvělé místo, kam můžete přidat pergolu, umístit terasový nábytek a vytvořit dokonalé místo pro stolování pod širým nebem. K dispozici je také relaxační společný bazén, takže můžete žít skutečně luxusní život. Tyto nemovitosti se nacházejí na perfektním místě, v pěší vzdálenosti od pláže, a obě mají soukromá střešní solária.

Mezi další vlastnosti patří: Tři ložnice. Hlavní ložnice má vestavěnou skříň a vlastní terasu. dvě koupelny. Prostorný obývací pokoj. nezařízená, ale slušně velká kuchyň. technická místnost. pohodlné parkování mimo silnici. Tato všestranná nemovitost by byla skvělou investicí k pronájmu rekreantům, dokonalým prázdninovým domovem pro vás nebo dokonce vysněným trvalým bydlištěm!

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Umístění: V blízkosti centra města se nacházejí dvě velké budovy, v nichž je možné bydlet:

Mazarron se vyznačuje svými plážemi, které jsou jako z jiného světa: Z pláží, které lemují 35 km dlouhé a z velké části nedotčené pobřeží, jmenujme alespoň některé: Bolnuevo Beach, Playa del Castellar, Nares Beach a Playa de Rihuete. Chcete-li zůstat aktivní, nabízí se spousta vodních sportů, jako je plachtění, potápění a rybaření.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+1
Plocha
138 m2
Pozemek
138 m2
Užitná plocha
138 m2
Zastavěná plocha
138 m2
Parkování
Ano
Obchod
190 m
Lékař
340 m
Kavárna
310 m
Restaurace
220 m
Bar
280 m
Škola/školka
260 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00