4+kk, Městský dům 800m od moře, Puerto de Mazarron, Španělsko

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 5447
129 000 € ≈ 3 255 315 Kč
Plocha 96 m2
Dispozice 4+kk
Moře 800 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Tento jedinečný městský dům o rozloze 85 m2 se nachází jen pár minut od pláží Puerto de Mazarron a je ideálním domovem pro lovce nemovitostí, kteří si chtějí odpočinout, relaxovat a užívat si moře a písku. Užijte si malebné nedělní trhy a ponořte se do španělské kultury. Tato vynikající nemovitost je plně zařízená a má dvě terasy, které jsou připraveny a čekají na to, až si sednete a budete si užívat neuvěřitelného počasí. Interiér tvoří: prostorný obývací pokoj. Tato místnost umožňuje dostatek přirozeného světla a lze ji upravit tak, aby vznikl otevřený obývací pokoj/jídelna. Plně vybavená kuchyň s velkým množstvím skříní a pracovních desek, takže můžete snadno a efektivně vařit. Dvě koupelny. Obě koupelny mají vanu, ideální pro relaxaci po dlouhém dni na slunci. Tři ložnice, které se nacházejí v prvním patře. Všechny pokoje mají slušnou velikost a dostatek přirozeného světla. Druhá ložnice obsahuje vestavěnou skříň a v první je spousta místa pro volně stojící ložnicový nábytek, takže si do ní můžete přidat vlastní osobitý styl. Třetí ložnice má francouzské dveře, které vedou na vlastní velký balkon, ideální pro vychutnání šálku kávy a ranní snídaně. Pro tradiční nádech jsou všechna okna zdobena dřevěnými okenicemi. Tato nemovitost by byla skvělým prázdninovým domovem, skvělou nemovitostí k pronájmu a skvělou investicí.

Dům se nachází v blízkosti centra města se nachází nádherný výhled na moře.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a právě teď za velmi přijatelnou cenu.

Zátoka Mazarron je oblíbeným místem rekreantů a osadníků, proslulá svými neuvěřitelnými plážemi a 35 km nedotčeného pobřeží. Chcete-li zůstat aktivní, nabízí se zde spousta vodních sportů, jako je plachtění, potápění a rybolov.Mazarron Bay je ideální pro lidi, kteří milují vodní sporty a mnohem více, jako je plachtění, rybaření nebo potápění. Mazarron je jednou z tradičních slunečních a plážových destinací regionu Murcia, který má více než 35 km pobřeží, z nichž většinu tvoří nedotčené pobřeží. Řada pláží v zálivu Mazarron byla díky kvalitě koupání a služeb oceněna Modrou vlajkou.

Pláže Mazarron mají certifikát kvality Q pro následující pláže: Pláž Bolnuevo, Playa del Castellar, Nares, Playa de Rihuete.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
96 m2
Pozemek
96 m2
Užitná plocha
96 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
96 m2
Parkování
Ano
Obchod
560 m
Lékař
450 m
Kavárna
120 m
Restaurace
100 m
Bar
160 m
Škola/školka
200 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00